Sepeši byl první milenec Bartošové: Jak skromně spolu žili v Praze?

V 80. letech nebyla na české hudební scéně dvojice, která by zářila více než Iveta Bartošová a Petr Sepeši. Milovali je mladí, kteří se s nimi ztotožňovali, ale stejně tak starší generace, která fandila jejich začínající lásce. Pro Ivetu byl Petr muž číslo jedna v hudbě, lásce i sexu. A to i přesto, že na krásnou blondýnku stály zástupy chlapců!

Kdekoli se Bartošová objevila, způsobila rozruch, za který by se nemusela stydět ani hvězda světového formátu. Dívky chtěly vypadat jako ona, chlapci o ní tajně snili. Iveta ale měla od začátku oči jen pro pěveckého kolegu Petra Sepešiho. Byl to on, kvůli komu odešla z Frenštátu pod Radhoštěm do Prahy a nechala na Moravě celou rodinu.

Iveta Bartošová FOTO:  Profimedia

​„Rodiče nechtěli, abych šla pryč. Já jsem jim říkala, stejně máte smůlu a sedla jsem na vlak do Prahy. U koně na Václaváku na mě čekal Petr Sepeši,” vzpomínala na osudové rozhodnutí Bartošová v dokumentu Pravdivý příběh Ivety B. Byl to on, s kým jsem přišla o panenství,” přiznala zpěvačka. Pro mladý pár nebyl začátek kariéry vůbec jednoduchý. Oba se přestěhovali do hlavního města bez koruny a na vše si museli vydělat.

Iveta Bartošová a Petr Sepéši a jejich představitelé v sérii Iveta FOTO:  TV Nova

​​„První vystoupení bylo v Lucerna Baru. Tam jsme vydělali první peníze a sháněli jsme podnájem. Byli jsme velmi skromní, velmi. Koupili jsme si auto za pět tisíc korun, Škodovku,“ uvedla zpěvačka. V té se později Petr zabil. „Ztratila jsem potom dva roky života. Neuměla jsem si představit, že budu bez něj, že budu umět zpívat sama. Společné desky Knoflíky lásky se Petr nedočkal. Samozřejmě, že jsem to obrečela, ale myslím si, že tam někde nahoře o tom ví,” uzavřela vzpomínání Iveta Bartošová. Ta svůj život ukončila dobrovolně na kolejích 29. dubna 2014.  

Začátky její kariéry si můžete připomenout v minisérii Iveta, jejíž druhý díl s názvem Knoflíky lásky najdete už nyní na Voyo.

Co prozradili herci z minisérie na premiéře Podívejte se:

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady