Podívejte se, jak šel čas s Arturem Štaidlem: Z blonďatého andílka je dospělý chlap

Syn slavných rodičů, se kterým se život rozhodně nemazlil. Málokdo si toho ve svých 25 letech zažil tolik jako Artur Štaidl.

Odmalička byl Artur Štaidl, syn Ivety Bartošové a  Ladislava Štaidla, jakožto dítě slavných rodičů středem pozornosti novinářů. Většina lidí si jej pamatuje jako roztomilého blonďáka s delšími vlasy, který s každým rokem rostl do podoby otce. ​

FOTO:  Profimedia

Artur Štaidl se narodil 11. října 1996. Vztah Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla se ale brzy poté začal hroutit – když byly Arturovi tři roky, šli od sebe a začali se o syna soudit. Artur vyrůstal s maminkou, ale v roce 2011 soud vyhověl Štaidlovi a syna dostal do své péče on. Tehdy byl Artur puberťák a stalo se tak jen pár let před tragickou smrtí popové princezny. Pod ochrannými křídly Ladislava Štaidla prošel Artur výraznou změnou vizáže, zhubnul a taky zmužněl.

FOTO:  Profimedia

Populární zpěvačka a známý skladatel dali svému synovi do vínku hudební vlohy. Před pár lety vystupoval s metalovou kapelou Behind The Mirror, která byla dokonce nominovaná v kategorii Hvězda internetu na Českého slavíka. Hudební kariéra a svět showbyznysu ho ale nezlákaly.

V současné době se Artur zaměřuje především na studium. „Kapela už dávno neexistuje, už několik let. Teď se chystám na vysokou školu a pak se uvidí,“ prozradil Nově po slavnostní premiéře minisérii Iveta, kterou už nyní můžete sledovat na Voyo.

FOTO:  Profimedia

Artur Štaidl na premiéře minisérie Iveta:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady