NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH: Moc tlustý, moc ošklivý, slyšel od všech. Ale i tací mohou zbohatnout

NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH: Moc tlustý, moc ošklivý, slyšel od všech. Ale i tací mohou zbohatnout
Zdroj: Profimedia

Dojímají vás neuvěřitelné lidské osudy? Tady je jeden z nich. I z totálního outsidera se totiž může stát idol milionů lidí. Jak to dokázal? Může to být motivací pro každého z vás.

Jistě vám neunikl příběh mladého smolaře, který se nebál riskovat a uspěl v britském showbyznysu. O kom je řeč? O Paulu Pottsovi, vítězi soutěže Británie má talent.

Paul Potts byl už od dětství prototypem neoblíbeného a nešťastného kluka. Jelikož byl tlustý, ne příliš pohledný a navíc ještě vyrůstal v chudé rodině, stával se již od základní školy terčem šikany ze strany spolužáků. Jediný únik před nešťastným dětstvím pro něj tak znamenal operní zpěv, kterému propadl právě v dobách, kdy se cítil nejhůř.

FOTO:  oficiální zdroj

Zdálo se, že ani v dospělosti se Paul ze svého osudu nedokáže vymanit. Našel si sice práci i ženu, ale jeho sen stát se operním pěvcem byl v nedohlednu a Paul tak postupně ztrácel veškerou naději, že by se jednou mohl postavit na pódium a ukázat všem, co v něm vlastně je.

Nakonec ale sebral odvahu a přihlásil se do soutěže Británie má talent. Když se postavil na pódium a představil se, jen málokdo tušil, že zpěvákův život se během chvíle obrátí naruby. Paul dokázal svým hlasem uchvátit i nejpřísnějšího z porotců Simona Cowella a zajistil si tak své místo v oblíbené  talentové soutěži. Není tedy divu, že právě příběh nepopulárního tlusťocha se stal inspirací pro natočení životopisného filmu Životní šance, který dává naději i těm největším zoufalcům.

Přečtěte si pár zajímavostí o filmu:
1. Ve scéně, ve které Paul zpívá v pěvecké soutěži Británie má   talent, můžou diváci vidět skutečné záběry poroty a diváků. Pomocí některých úprav byl Paul na pódiu nahrazen Jamesem Cordenem.


2. Interpretem zpívaných pasáží je sám Paul Potts.


3. Americká zpěvačka Taylor Swift k filmu nazpívala píseň Sweeter than fiction.


4. Role Paulovy manželky Julie Ann Cooper byla původně nabídnuta zpěvačce Katy Perry. Nakonec ji ale ztvárnila britská herečka Alexandra Roach.

Jste zvědaví, jak trnitá byla Paulova cesta za slávou a zaslouženým uznáním? Nenechte si ujít snímek Životní šance: Příběh Paula Pottse v sobotu od 20.00 na Nova Cinema!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slavný film Armageddon vůbec nemusel být natočen. Liv Tyler létala během natáčení do Česka!

Co dělá slavné trio z Harryho Pottera DNES? Z jednoho z nich je zombík!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady