Víme jako první! Kdo bude moderovat Televizní noviny s Petrem Suchoňěm?

Víme jako první! Kdo bude moderovat Televizní noviny s Petrem Suchoňěm?
Zdroj: TV Nova

Krásná moderátorka Renáta Czadernová se s diváky televize Nova již rozloučila. V blízké době ji čekají příjemné mateřské povinnosti. Vyvstává otázka, kdo Renátu po dobu její nepřítomnosti nahradí. My to víme, jako první!

V pátečních Televizních novinách převzala oblíbená moderátorka Renáta Czadernová obrovský pugét a rozloučila se tak na nějaký čas s televizními diváky. Odchází totiž na mateřskou dovolenou a bude si tak užívat příjemný čas s prvním potomkem. Kdo tedy Renátu během její mateřské dovolené nahradí?

PODÍVEJTE SE NA DOJEMNÉ LOUČENÍ S RENÁTOU CZADERNOVOU! NEUDRŽELA SLZY VE VYSÍLÁNÍ!

Galerie

Nebude to nikdo jiný než sympatická moderátorka Poledních a Odpoledních televizních novin Petra Svoboda! Petra už je v moderování ostřílená. Na Novu nastoupila v roce 2013 jako rosnička. V Počasí se ale dlouho neohřála. Ještě ten samý rok začala moderovat polední a odpolední relaci Televizních novin.

FOTO:  TV Nova


A od příštího týdne zasedne Petra za moderátorský stoleček vedle Petra Suchoňe. Jejich první společné vysílání si nenechte ujít už v pátek 9. prosince!


Již zítra vám prozradíme, jak se tato dvojice na společné moderování připravuje a také to, zda je Petra z nového úkolu nervózní!

 

Nepřehlédněte:

SNADNÉ TO NEBYLO! Iveta Vítová se svěřila s prvními pocity po návratu do moderátorského křesla

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady