• TV Nova
  • Neznámá fakta o seriálu Přátelé: Účes Jennifer Aniston změnil svět kadeřnických salonů

Neznámá fakta o seriálu Přátelé: Účes Jennifer Aniston změnil svět kadeřnických salonů

Neznámá fakta o seriálu Přátelé: Účes Jennifer Aniston změnil svět kadeřnických salonů

Oblíbený americký seriál Přátelé si zamilovaly snad všechny generace diváků po celém světě. Příběhy šesti kamarádů baví jejich fanoušky už neuvěřitelných dvacet dva let.

Skupina přátel se skládá z oblíbené herečky Jennifer Aniston, která představuje tak trošku praštěnou Rachel, její věčnou lásku Rose, Monicu posedlou pořádkem, vtipálka Chandlera a dobrosrdečného Itala Joeho.

Partička žijící v Greenwich Village v New Yorku se ani jediný den nenudí a divák může v deseti epizodách a bezmála ve 236ti dílech sledovat, jak pevné může být pouto několika lidí.

ZAJÍMAVOSTI SERIÁLU

Seriál zasahuje do několika kulturních oblastí. Nevyhnul se ani oblasti módy. Účes, který Jennifer Aniston nosila v první sérii, začaly nosit ženy po celém světě a v kadeřnických salónech dostal i vlastní jméno - Rachel. 

Oblíbená kavárna, kde se tito přátelé každý den setkávali, se stala inspirací a předlohou pro spoustu podniků v mnoha zemích světa. 

Během deseti epizod tohoto fenomenálního seriálu se objevilo i nejedno známé herecké eso. V jednom díle se objevil Brad Pitt, v další zase Julia Roberts, i George Clooney, Bruce Willis nebo Jean-Claude Van Damme. Všichni ti si zahráli po boku party kamarádů.

Seriál plný momentů, kdy budete brečet smíchy, můžete sledovat už v neděli 13. listopadu od 13.10 a od 18.00 na stanici SMÍCHOV.

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady