VIDEO: Lucie Borhyová radí, jak se udržovat v kondici!

Krásnou moderátorku Lucii Borhyovou mohou diváci pravidelně sledovat po boku Reye Korantenga v televizních novinách. Mamince dvou dětí můžeme závidět nejen dokonalý vzhled, ale také štíhlou postavu. Jak se Lucie udržuje v kondici a jaké jsou její tajné triky na krásnou pleť?

Vzhledem k tomu, že je Lucka pracovně velmi vytížená žena a navíc maminka dvou dětí, nezbývá jí  na cvičení moc času. I tak si ale najde chvilku a jde si zaběhat. Často ale sport spojí s příjemným a vyrazí s dětmi na procházku někam do přírody. Sama ale tvrdí, že nejdůležitější by pro každou ženu měla být určitá  vnitřní spokojenost, která vyzařuje navenek a člověk se pak cítí mnohem lépe.

FOTO:  Profimedia


A jak je na tom oblíbená moderátorka s kosmetikou? Lucka se snaží veškerý volný čas věnovat svým dětem a tak není zrovna ten typ ženy, která by trávila hodiny v kosmetickém salonu. Prozradila dokonce, že se o sebe v tomto směru moc nestará. Dodržuje ale dvě zásady, které nikdy neporušuje: "Nikdy bych nešla spát bez odlíčení a čištění, jelikož pleť je hodně namáhaná make-upem. Také ráda používám hydratační krémy, které dodají pleti tu vlhkost, co má mít." Moderátorka se svěřila, že se o její pleť ale stejně nejvíce starají maskérky v televizi, kde tráví hodně času a to je možná ten důvod, proč to v soukromí s péčí o svůj vzhled tolik nepřehání.

Jste zvědaví, co dalšího nám o sobě Lucie prozradila? Dívejte se  již tuto sobotu ve 12:10 na Volejte Novu!

Nepřehlédněte:

Exkluzivně DO ZÁKULISÍ Ordinace: A s průvodkyní Michaelou Badinkovou!

Takhle létají hvězdy: Nechtěné salto Martina Pouvy a strach z výšek Matyáše Valenty

VIDEO: Znáte hru TIK-ŤAK-BUM? Takhle v ní dnes zaválí moderátoři Lucie s Reyem!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady