• TV Nova
  • Jako vejce vejci: Reese Witherspoon a její dcera jsou jako dvojčata! Je to vůbec možné?

Jako vejce vejci: Reese Witherspoon a její dcera jsou jako dvojčata! Je to vůbec možné?

Jako vejce vejci: Reese Witherspoon a její dcera jsou jako dvojčata! Je to vůbec možné?
Zdroj: Profimedia / instagram

Šestnáctiletá Avy Phillippe jakoby vypadla vlastní mamince z oka! Tou není nikdo jiný než pohledná "pravá blondýnka“ Reese Witherspoon. Přečtěte si, jaké zajímavosti jsme pro vás o populární herečce zjistili.

1. Herečka původem z New Orleans se narodila před čtyřiceti lety, přesně 22. 3. 1976. Uhádli byste sexy herečce takový věk?

2. První krůčky v šoubyznyse udělala Reese v pouhých sedmi letech, kdy se předvedla jako modelka pro reklamu na květinářství. Reese se to tolik zalíbilo, že začala docházet na hodiny herectví.

 

FOTO:  Instagram

3. Její první velká role přišla v roce 1991, kdy herečce bylo patnáct let. Jednalo se o romantické drama V měsíčním svitu. Tehdy se Reese castingu účastnila kvůli komparzu, nakonec filmový tým natolik oslnila, že dostala hlavní roli.


4. Herečka má tři děti. Dceru Avu Elizabeth Phillippe a syna Deacona Reese Phillippe s hercem Ryanem Phillippem . Nejmladšího syna Tennessee James Toth má s hledačem talentů Jimem Tothem. Šestnáctiletá dcera Avy Phillippe je na svou maminku na tolik podobná, že by klidně mohly být sestry.

 

FOTO:  Profimedia / instagram

 

FOTO:  Profimedia / instagram

 


5. Film Pravá blondýnka z roku 2001 katapultoval herečku mezi hlavní hvězdy Hollywoodu. Film vydělal neskutečných 140 miliónů dolarů, rozpočet byl přitom „pouhých“ 18 milionů dolarů.

FOTO:  Instagram

 


6. Všimli jste si, že okouzlující blondýnka hrála v populárním americkém seriálu Přátelé? Reese si střihla roli sestry Rachel a objevila se ve dvou epizodách.

 

FOTO:  Profimedia / instagram


7. V roce 2002 byla jmenována jako jedna z 50 nejkrásnějších lidí na světě prestižním magazínem People. A není se čemu divit, Reese je neodolatelná, no ne?

FOTO:  isifa.com

 

8. V roce 2013 byla Reese společně se svým manželem policií zadržena. Jim Toth z důvodu podezření na jízdu autem pod vlivem a Reese kvůli neuposlechnutí rozkazů strážníka.


9. Mezi ocenění, které herečka za svou dosavadní kariéru získala, patří například také Oscar či Zlatý glóbus.

 

FOTO:  isifa.com


10. O roli ve filmu A co když je to pravda? se ucházely mimo jiné také herečky Jessica Simpson, Jennifer Morrison, Rachel McAdams, Brittany Murphy, Katheryn Winnick, Kate Hudson, Kristen Bell či Christina Applegate. Roli však nakonec získala Reese Witherspoon, tak se na snímek nezapomeňte koukat!
Romantickou fantasy komedii A co když je to pravda? můžete zhlédnout v sobotu 20. 8. 2016 v 17:25 na Nově, nebo v neděli 21. 8. 2016 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z Gilmorky Rory je pěkná kočka! Uhádli byste její věk?

8 NEJ HLÁŠEK z Dva a půl chlapa: Sukničkář Charlie, šetřílek Alan a líný Jake. Kdo PERLÍ nejvíc?

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady