Život 3 roky po Výměně: Kristýně se od základu změnil život! Je stále s Markem?

Na jedné straně aktivní Petra se spokojeným vztahem a na straně druhé mladá maminka Kristýna, která s Markem přožívala nejednu krizi. Po třech letech od Výměny je vše ale jinak! Jak?

I přesto, že to po Výměně manželek vypadalo tak, že vztah Kristýny a Marka nevydrží, opak je však pravdou. Nakonec se jim podařilo krizi urovnat a nyní se radují z třetího syna. „Bydlíme teď u rodičů a u nás se toho změnilo hodně. Máme třetího chlapečka, který bude mít za pár dní první narozeniny, " svěřila se nám Kristýna.

 

 

FOTO:  TV Nova

 

Kristýna nám také přiznala, že je i nadále v kontaktu s druhou rodinou, ve které se cítitla během Výměny manželek dobře. „Sice jsme se teď už dlouho neviděli, ale v kontaktu jsme pořád, ale píšeme si. Nejvíc jsem v kontaktu s nejstarším synem Tomášem."

 

Ve druhé rodině panuje i nadále pozitivní atmosféra a podle informací Petry si život užívají naplno. „U nás se nezměnilo nic, máme stále harmonický život a života si s dětmi užíváme, jak jen to jde, " prozradila nám Petra, která je momentálně se svou rodinou na dovolené v Chorvatsku.

 

FOTO:  TV Nova

 

Zajímavé ale je to, že Petra se velmi spřátelila i s dalším párem, který se účastnil této reality show. Jedná se o homosexuálně orientované muže z Olomouce, se kterými rodina Petry tráví hodně času. Obě rodiny seznámil během reality show režisér. „Stala se z nás rodina, trávíme spolu dovolené," sdělila nám s nadšením Petra.

 

 

A co dalšího nám prozradila? Tady je rozhovor!

 

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Život 3 roky po Výměně: Za co se Martina nenáviděla? A je pořád s pedantským Tomášem?

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Lenka je rozvedená a zhubla! A co Nikola?

Sdílet

Nejnovější videa

Články