Skupina Nova a nadace Leontinka přináší nevidomým „Světlo do života“. Pomůžete i vy?

Světlo do života. To je název nového charitativního televizního spotu, který si klade za cíl oslovit vás – diváky. Abyste stejně jako Nadace Leontinka ve spolupráci s naší televizí pomohli těm, kteří si zaslouží lepší život. Pomůžete nevidomým dětem?

Nadací Leontinka pomáhá dětem se zrakovým postižením. Jejím posláním je umožnit těmto dětem žít plnohodnotnější život. Televize Nova se rozhodla Nadaci Leontinka pomoci při hledání pravidelných dárců z řad diváků, a to pomocí autentických charitativních spotů, kde vystupují reální příjemci pomoci.

FOTO:  Oficiální zdroj


V průběhu června až do konce července budeme vysílat spot nazvaný „Světlo do života“ abychom vás motivovali k poskytnutí finanční pomoci nevidomým dětem. Ve spotu účinkují sourozenci Sebastian a jeho 6 letá sestra Adélka, která je prakticky nevidomá. „Rodině Maškových pomáháme již dlouhodobě a Adélce prostřednictvím střediska rané péče. Adélce pomáhají od 11. dne jejího života, což výrazně napomohlo rozvoji zbytku zrakových dovedností Adélky,“ uvádí Barbara Hucková, výkonná ředitelka Leontinky. „Věřím, že se nám podařilo zachytit nejen blízky vztah sourozenců, ale i potřebu pomoci mezi lidmi.“

FOTO:  Oficiální zdroj

Natáčení spotu Světlo do života

Režie spotu se ujal autor reklam světových značek Sam Tootal z Velké Británie pod českou produkční společnosti Savage. „S rodinou jsme se nedávno potkali na běžeckých závodech, kde Adélka poprvé absolvovala 1 km trasu. Když běžela v davu dětí, nikdo z nás neviděl její handicap, ale její sílu a odhodlanost dosáhnout cíle,“ dodává Barbara Hucková.

FOTO:  Oficiální zdroj

Petr Suchoň při natáčení spotu Světlo do života

Ke spolupráci byly osloveny osobnosti televize, a to moderátoři Renáta Czadernová, Petr Suchoň a dvojice ze Snídaně s Novou Zorka Hejdová a Míra Hejda. Veřejnosti budou zprostředkovávat informace o tom, komu konkrétně Leontinka finančně přispívá, a na jakých projektech pracuje. Renata Czadernová při natáčení spotu Světlo do života


„Na ulici, v metru, či v tramvaji se s nevidomými lidmi potkáváme poměrně často. Nejsem si jistá, zda mám pomoct, nebo nemusím udělat nic. Pravdou je, že nevidomí potřebují naši pomoc jinak. Je to například příspěvek na asistenčního pejska, nebo pomůcky pro děti, které se učí žít ve tmě. Stačí se jen dozvědět víc. Přineste světlo do života i vy,“ odůvodňuje svou účast na spolupráci moderátorka Renáta Czadernová.


O tom, jak konkrétně můžete pomoci Nadaci Leontinka se dozvíte na stránkách
www.nadaceleontinka.cz

 

 

Nepřehlédněte:

 

Televize Nova zahájila natáčení druhé řady seriálu Policie Modrava!
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady