Život se s ní nemazlil! Dojemný příběh výherkyně v MILIONÁŘI!

S pořadem Chcete být milionářem můžete soutěžit i doma u televizních obrazovek! Naše televize dělá každý týden dvěma z vás radost výhrou 25 tisíc korun. Třeba jako v případě paní Marcely, které jsme šek tento týden předali.


Tak právě tento nápis v pořadu Chcete být milionářem? znamená, že šanci vyhrát máte i vy, diváci! Dva šťastlivci si mohou v každé epizodě přijít na 25 tisíc korun českých. Stejně jako paní Marcela Molentová z Prahy.

Paní Marcela oslaví v říjnu sedmdesáté narozeniny, šek je tak pro ni velmi příjemným dárkem, a navíc jde o první věc, kterou ve svém životě vyhrála.
 

Paní Molentová je vdova a žije společně se svou vnučkou Anetou, kterou má v pěstounské péči. Výhra se u této tato sympatické důchodkyně rozhodně neztratí.

Výherkyně divácké soutěže zkouší své vědomosti při sledování pořadu doma. A na jakou výhru by dosáhla, kdyby vyměnila křeslo v obýváku za horké křeslo ve studiu?
 

Paní Molentová už svou výhru má a z dalších 25 tisíc korun se můžete radovat třeba vy. Tak určitě sledujte soutěžní pořad Chcete být milionářem každou středu ve 20:20 na Nově.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEST: Jak byste uspěli v soutěži Chcete být milionářem? Vyzkoušejte to!

Chcete být milionářem? Aneb když se moderátor i soutěžící vykolejí!

 

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady