• TV Nova
  • Moderátor Petr Říbal do toho praštil! A byl to sňatek dost netradiční!

Moderátor Petr Říbal do toho praštil! A byl to sňatek dost netradiční!

Moderátor Petr Říbal do toho praštil! A byl to sňatek dost netradiční!
Zdroj: TV Nova

Moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal řekl ANO krásné přítelkyní Veronice Maléřové. Netradiční sňatek proběhl na jedné akci, kterou Petr moderoval. O co přesně šlo?

Petr Říbal vyrazil se svou přítelkyní Veronikou Maléřovou na jednu akci, kterou moderoval. To ale ještě nevěděl, co ho čeká. "Moderoval jsem 1. mostecký Majáles, během kterého probíhaly i Majálesové svatby, tak jsem se na 25 hodin oženil," okomentoval svůj den moderátor.

 

FOTO:  TV Nova

 

Kromě svatebního slibu a prvního novomanželského polibku, si pár vyměnil i originální prstýnky. A jaké byly Petrové pocity? "Byl jsem fakt nervózní, je to velká zodpovědnost," dodal Petr Říbal. A na řadu přišly i svatební dary. "Během moderování jsem sdělil, že mám manželku a lidé byli skvělí a nosili nám svatební dary, takže jsme dostali třeba klobásu, langoše i trdelník," prozradil nadšeně Petr.

 

FOTO:  TV Nova

 

A co svatební noc? Proběhla? "Samozřejmě, že proběhla! Spali jsme doma u rodičů, takže to byla divočina na palandě," vtipně sdělil své svatební intimní chvilky moderátor Snídaně s Novou.

 

FOTO:  TV Nova

 

Sňatek sice po 25 hodinách vypršel, ale kdo ví, třeba se za chvíli dočkáme, že Petr Říbla oznámí pravé zásnuby! Přejeme jim hodně štěstí!

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova připravuje druhou řadu show Tvoje tvář má známý hlas!

Petr Říbal vyrazil s přítelkyní do svatebního salonu! Bude svatba?

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady