Skupina Nova získala ocenění v kreativní soutěži ADC Creative Awards 2016 za redesign kanálů Nova Sport a Nova.

Skupina Nova získala ocenění v kreativní soutěži ADC Creative Awards 2016 za redesign kanálů Nova Sport a Nova.
Zdroj: TV Nova

S propracovaným redesignem svých kanálů slaví skupina Nova velký úspěch a odnáší si významná ocenění. Tentokrát bodovala v letošním ročníku kreativní soutěže ADC Creative Awards (dříve Louskáček). Kreativní tým skupiny Nova si odnesl zlatého Louskáčka za redesign kanálů NOVA Sport a bronzového za redesign kanálu Nova.

Úspěchy na prestižních kreativních soutěžích v Česku i zahraničí dokládají, že redesign vybraných kanálů skupiny Nova se opravdu vydařil. V letošním ročníku cen ADC Creative Awards 2016 si skupina Nova odnesla hned dvě ocenění – zlatého Louskáčka v kategorii Motion Design za redesign kanálů NOVA Sport a ve stejné kategorii také bronzového Louskáčka za redesign kanálu Nova.

 

„Po úspěchu na evropských Promaxech jsme uspěli i na domácí scéně. ADC Creative Awards je fórem těch nejlepších profesionálů působících v reklamní a mediání branži. Ceny vybírá mezinárodní porota podle přísných kritérií a já jsem moc rád, že naše spolupráce se špičkovými designéry, režiséry a promo producery má takový dosah. Obzvláště mne to těší v případě ocenění redesignu našeho hlavního kanálu, protože u mainstreamově zaměřených televizních stanic je prosazení významnějších změn vizuálu a proma vždy obtížnou disciplínou, nezaručující automaticky pozitivní přijetí u diváků.

 

Pro televizi je to vždy určité riziko. Myslím ale, že se nám ta změna podařila a vyplatila. Naši diváci oceňují elegantní a dynamický design, který dobře rezonuje se základními parametry kvality a síly brandu TV Nova,“ říká Alan Záruba, kreativní ředitel skupiny Nova,“ říká Alan Záruba, kreativní ředitel skupiny Nova.S redesignem sportovních kanálů NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 se skupina Nova letos nominovala do prestižní mezinárodní soutěže Promax BDA Europe Awards, která oceňuje nejlepší počiny v oblasti televizní reklamy, grafiky a vizuální prezentace. V rámci silné konkurence se dostala do užšího výběru z 1 600 přihlášek z celé Evropy. Z této soutěže si nakonec odnesla zlato za set design pro pěveckou show SuperStar, která byla nominována v sekci věnované nejlepším scénografickým projektům.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady