Jíst, či nejíst? Tyhle triky pomáhají celebritám hubnout!

Jíst, či nejíst? Tyhle triky pomáhají celebritám hubnout!

Snad každý pochybuje čas od času o své postavě. Navíc začíná sezóna krátkých sukní, tílek a plavek, což může být pro mnohé i trošku děsivé. I celebrity trápila nějaká ta kila navíc, ale rozhodli se s nimi zacvičit.

Daniela Šinkorová

Daniela Šinkorová byla ještě před rokem se svou postavou nespokojená. Při natáčení seriálu Gympl s (r)učením omezeným se zděsila nad svou oplácanou postavou a rozhodla se s tím něco udělat. Zhubla celých 17 kilo díky cvičení a dietě. Přiznala, že jí jen pár kousků zeleniny denně, což ale už nejspíš zdraví neprospívá.

FOTO:  isifa.com

Podívejte se:
Tajnosti Ondřeje Brzobohatého: Nikdy jsem se moc nestyděl

Hana Gregorová

Dokonce až o dvě velikosti menší oblečení teď může nosit maminka Ondřeje Brzobohatého – Hana Gregorová. Ta shodila zhruba 20 kilogramů a k dietě jí navedla kamarádka. Vyhýbá se pečivu a přílohám jako brambory a rýže. Ve svých 62 letech vypadá stále jako mladice.

FOTO:  isifa.com

Nepřehlédněte:
Pavla Tomicová ukázala provaz! A prozradila, co po ní žádají diváci Ulice

Markéta Konvičková

Mladá finalistka první řady československé Superstar měla také problémy s váhou. Kvůli své slabosti pro sladkosti se musela uchýlit ke cvičení. Objevila bikramjógu, což je klasická jóga, která se ale cvičí ve vyhřátém sále na 42 °C. Není tak divu, že šla kila hned dolů.

FOTO:  oficiální zdroj

Patricie Solaříková

Patricie patří k nejoblíbenějším herečkám seriálu Ulice. Ještě před časem se trápila s několika kily navíc, pak se ale něco změnilo. V talkshow Na baru prozradila, o co šlo: „Prostě jsem to přestala řešit a řekla jsem si, ať mi všichni políbí šos. A kila šla najednou dolů,“ prozradila Patricie, co bylo důvodem shozených kil a proč se taky rozhodla nevážit se a váhu raději darovat sestře.

FOTO:  TV Nova

 

Michal David, Petr Kolář nebo Bára Basiková

Velkou popularitu získávají v současné době tzv. krabičkoá dieta. Tato metoda hubnutí zpočívá v tom, že konzumujete pět jídel denně podle přídělu. O krabičky se stará firma, která jídlo připraví a přiveze až k zákazníkovi. Díky vyvážené stravě zhubl třeba Michal David, Petr Kolář nebo Bára Basiková. Velkou výhodu mají právě v tom, že se o nic nemusíte starat, obíhat obchody a kontrolovat hodnoty jednotlivých potravin.

FOTO:  ProCeram a.s. – koupelnové studio

Podívejte se:
TAJEMSTVÍ výhry show 4 SVATBY: Monice a Lukášovi se na Kanárech změnil život!

Ivana Jirešová

Ivana Jirešová je jako proutek, ale dříve prý byla trochu oplácaná. Už dvanáct let se ale věnuje józe a obecně je známo, že je vyznavačkou zdravého životního stylu. Prý díku tomu nebyla již několik let nemocná. Ivana se ale nerada omezuje dietami, proto jí spíše pravidelně a klidu po menších porcích. Sama především miluje pohyb a proto také jezdí na kole nebo lyžuje. Prvním krokem ale podle ní je začít se mít rád.

Daniel Hůlka

Pít jenom jemně perlivou vodu? I to je způsob jak zhubnout. Pro South Beach dietu se rozhodl Daniel Hůlka. Kouzlo hubnutí je skryto v tom, že první týden pijete 1,5 až 2 litry zmíněné vody, která se kombinuje s litrem čajem ze speciální bylinné směsi. Druhý týden pak jíte jen zeleninu a třetí týden pouze nízkotučnou ztravu. Tímto způsobem Daniel shodil 14 kilo. Protože ale v redukčním jídelníčku pokračoval a přidal ještě svičení, nakonec se mu podařilo zbavit se celých 30 kil!

FOTO:  isifa.com
 

Podívejte se:
DO PLAVEK! V čem ukazují svá krásná těla u vody herečky a moderátorky?

KVÍZ: Poznáte herečky podle očí?

Romantická i sexy! Tyhle FOTKY Patricie Solaříkové vás dostanou

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady