MÓDNÍ KREACE SLAVNÝCH: Na co mají herci "úchylku?"

MÓDNÍ KREACE SLAVNÝCH: Na co mají herci "úchylku?"
Zdroj: Nova.cz

Jak se říká – šaty dělají člověka! A po jakém oblečení sahají herci z našich seriálů, když zrovna nemusí nosit to, co jim diktuje scénář? Podívejte se.

Ladislav Ondřej
Láďu znáte z Ordinace v růžové zahradě 2 jako vtipného uličníka Jakuba Mázla, kterého kostyméři oblékají spíš sportovně. V soukromém životě by se Láďův styl dal nazvat nedbalou elegancí. Mezi jeho oblíbené barvy patří hnědá, černá a modrá. 

FOTO:  oficiální zdroj


Kromě natáčení v Ordinaci stíhá i několik divadelních představení. Momentálně baví diváky v inscenaci „Trapas nepřežiju, aneb ten řízek nezvedej“! A do své role se vžil natolik, že chtěl pobavit své fanoušky i na sociální sítí. 

FOTO:  facebook.com


Ivana Jirešová
Krásná a milá barmanka Lucie z Ordinace v růžové zahraě 2 miluje klid, pohodu a přírodu. Mezi její záliby patří jóga a buddhistický styl života, který utvrzuje i módou. Nejlépe se cítí ve volnější halence nebo tričku a přednost dá kalhotám před sukní. 

FOTO:  profimedia.cz


Karel Heřmánek ml.
Karel, který v Ordinaci hraje milého a hodného Radka Pokorného, je v seriálu vždy slušně oblečený. V soukromém životě spíš preferuje „skejťácký“ styl, takže volné kalhoty, tričko a kšiltovka. 

FOTO:  profimedia.cz

 

Karel je ale trochu módní chameolon. Když jde na večírek, vezme na sebe společenské kalhoty, kravatu a samozřejmě i sako. 

FOTO:  profimedia.cz

 

Kateřina Pechová
Půvabná, ale nevyzpytatelná Linda je v Ordinaci za sexy rockerku, která miluje černou barvu a hodně výrazné líčení. V reálu to má ale přesně naopak. Zahlédli byste jí spíš v barevných a sportovních outfitech a lehce nalíčenou. 

FOTO:  facebook.com

5 věcí, které jste o půvabné Kateřině Pechové určitě něvěděli! Jak se dostala k Ordinaci?


Lukáš Hejlík
Charismatický a vtipný, takový je Jáchym z Ordinace, kterého sledujete nejčastěji v doktorském. V reálu preferuje, stejně jako Láďa Ondřej, nedbalou eleganci. Dává si záležet na detailech, jakou jsou zajímavé obroučky brýlí nebo zahrnuté rukávy u košile. 

FOTO:  profimedia.cz

ROZTOMILÉ FOTO: Malý Hejlík roste jako z vody! Komu se ale více podobá?


Šárka Vaculíková
Šárka alias Adriana z Ulice, která se v seriálu trápí její nově nalezený biologický otec, ráda kombinuje barvy a vše se snaží důkladně sladit s těmi nejlepšími módními kousky. Její styl je volnočasový, takže i ona dává přednost kalhotám před sukní. 

 

FOTO:  profimedia.cz


Anna Kadeřávková
Hodná, krásná a milá Rozina z Ulice, která v seriálu si toho v seriálu vytrpěla již opravdu hodně, preferuje ve svém životě elegantní módu. Vidět ji můžete v nejrůznějších sexy šatech, popřípadě v černé sukni s halenkou.

FOTO:  Jakub Deml
FOTO:  Instagram

V talkshow Na baru Anička přiznala svou módní „úchylku“. Miluje totiž nejrůznější zvířecí převleky a kostýmy.


Jakub Štáfek
Vždy optimisticky naladěný představitel Matěje z Ulice reprezentuje Ulici i na ulici. A jak je vidět, Jakub Štáfek se nejlépe cítí ve sportovním oblečení. Takže ráno na sebe hodí tričko, kalhoty, kecky a je to! 

FOTO:  profimedia.cz


Matyáš Valenta
Matyáš alias Franta z Ulice je typický chlap, který si s výběrem oblečení nijak zvlášť neláme hlavu. Stejně jako Jakub Štáfek i on má nejraději volnočasovou módu, tedy kalhoty a tričko s nějakým tím potiskem a když je chladno, tak si vezme sportovní bundu.  


Patricie Solaříková
Zato Patricie, která v Ulici hraje učitelku Terezu, by se dala zařadit do kategorie „typické ženy“, což znamená, že výběr oblečení jí ráno zabere nějakou tu minutku. Nejraději ale má jednoduchost a barevnost. 

FOTO:  Profimedia / facebook
FOTO:  Profimedia / facebook
FOTO:  Profimedia

 

ČTĚTE TAKÉ:

TA PODOBA: Herci a jejich dvojníci v Hollywoodu! Kdo se komu nejvíce podobá?

CO JSTE O BÁSNÍCÍCH NEVĚDĚLI: Chyby ve filmu i neuvěřitelný honorář!

Takhle vypadají po dvanácti letech! Poznali byste vaše oblíbené herce z Pojišťovny štěstí?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady