Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Některé nepoznáte a některým zatleskáte!

Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Některé nepoznáte a některým zatleskáte!
Zdroj: Nova.cz

Dětské herecké hvězdy to v životě nemají vůbec lehké. Na prkna slávy se sice dostanou v útlém věku, ale tlak a stres je mnohdy natolik pohltí, že se stanou závislými na drogách a alkoholu. O které hvězdy přesně jde, a kdo nepodlehl? Podívejte se!

Christina Ricci

Už v jedenácti letech se Christina stala dětskou hvězdou a to díky roli ve filmu Addamsova rodina, ve kterém ztvárnila dívku Wesnesday. O čtyři roky později, v roce 2005, následovala role ve filmu Casper, která z ní udělala vyhledávanou dětskou hvězdu. Celkem získala přes 14 různých filmových cen.

 

FOTO:  Nova.cz

 

Daniel Radcliffe

Již v deseti letech si zahrál v dvojdílné televizní verzi Davida Copperfielda. Do podvědomí diváků se zapsal až díky role Harryho Pottera. V dospívání se téměř stal závislým na alkoholu. Herec se sám přiznal, že jednu dobu pil každý večer a na natáčení Harryho Pottera chodil s nějakým tím promilem v krvi. 

• Neuvěřitelná proměna! Podívejte se, jak se změnil Malfoy a další herci z Harryho Pottera!

FOTO:  Nova.cz

 

Haley Joel Osment

 Když mu bylo pouhých šest let, vyzkoušel si svou první hereckou roli. Ztvárnil Toma Hankse ve filmu Forrest Gum. Herectví ho natolik zaujalo, že v něm pokračoval i nadále. Do paměti diváků se dostal díky roli ve filmu Šestý smysl. V roce 2001 se stal nejmladším držitelem filmové ceny MTV za roli ve filmu Umělá inteligence. Stres ho natolik pohltil, že se stal závislým na alkoholu a drogách.

FOTO:  Nova.cz

 Mary-Kay a Ashley Olsen

Jejich filmová kariéra začala již v devíti měsících. Poprvé si spolu zahrály v seriálu Full House. Od svých devíti let mají vlastní kosmetickou značku. Ashley je o dvě minuty starší a více se stará o finance. Mary-Kate, která měla problémy s anorexií, je tou kreativní duší jejich společného byznysu.

FOTO:  Nova.cz
Miley Cyrus

Kontroverzní americká zpěvačka a herečka započala svou kariéru již v devíti letech, kdy se poprvé představila na televizních obrazovkách, coby hostující dívka v TV sériích Doc. Do celosvětového povědomí se dostala až v roce 2006, tedy ve 14 letech, jako Hannah Montana. Tehdy by nikdo nevěřil, že by se z roztomilé Hanny stala zpěvačka, jejíž videoklipy jsou plné erotiky a nahoty. O drogách a alkoholu nemluvě.

FOTO:  Nova.cz
Lindsay Lohan

Lindsay si zcela jistě pamatujete jako roztomilou zrzavou dívenku ve filmu Past na rodiče. Tehdy ji bylo pouhých jedenáct let. O šest let později přišla její průlomová role ve filmu Protivný sprostý holky. Ani ona však neunesla nápor a stres a stala se z ní drogově závislá dívka. Drogami si odrovnala nosní přepážku.

 

FOTO:  Nova.cz
Macaulay Culkin

Americký herec s originálním jménem je známý především ze série filmů Sám doma. Poté, co byly filmy uvedené na filmových plátnech, stal se Macaulay Culkin nejúspěšnějším dětským hercem od dob Shirley Templové. Herec však v dospívání skončil na drogách a vykouří 60 cigaret denně. Údajně je zavislý na tlumících lécích.

FOTO:  Nova.czEma Watson

Její herecká kariéra započala v devíti letech, když vyhrála konkurz na roli ve filmu Harry Potter, ve kterém ztvárnila chytrou Hermiony Grangerové. Za tuto roli byla Emma Watsonová nominována na pět cen, z nichž vyhrála cenu za hlavní ženskou roli v kategorii mladých umělců. V současné době se věnuje i modelingu a je tváří několika celosvětových módních značek.

FOTO:  Nova.cz
Drew Barrymore

Poprvé natáčela již v 11 měsících, když účinkovala v reklamě na krmivo pro psy. Proslavila se až v šesti letech ve filmu E. T. - Mimozemšťan , ve kterém si zahrála Gertie. Již v útlém věku začala navštěvovat řadu večírků, které pro ni nebyly přínosem. V devíti začala kouřit, v jedenácti pít alkohol, ve dvanácti kouřit marihuanu a ve třinácti začala brát kokain a ve stejném věku  byla i poprvé na odvykací léčbě.

FOTO:  Nova.cz
Angus Turner Jones

Jeho první filmová role byla již v pěti letech ve filmu Milionář. Proslavil se až záhy, coby upovídaný a líný Jake v americkém sitkomu Dva a půl chlapa. Jako jeden z mála dětských herců se nezapletl do světa drog a alkoholu a se svou hereckou fázi nejspíš nadobro skoncoval. „Neladí to s tím, co jsem se naučil a co říká Bible,“ sděluje vousatý Angus.

FOTO:  Nova.cz

 

Podívejte se také na: 
SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty?

10 věcí o Matrixu, které jste nevěděli. Jak dnes vypadají jeho herci?

Jsou jim podobní? Tihle herci nadabovali postavy seriálu Krok za krokem!

FOTO: Povedlo se? Podívejte se, jak vypadají skutečné postavy a herci, kteří si je zahráli »

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady