Sígři ve výslužbě se představují: Na vtipy máme celý důchod!

Co vznikne, když smícháte Evu Holubovou, partu seniorů a skrytou kameru? Přece Sígři ve výslužbě! Unikátní show plná černočerného humoru, nachytávek a situací, které prostě nevymyslíte!

Že musí být senior vždy „zapšklý morous“ bez energie a chuti do života, který už jen ze sportu nadává na mládí, zdraví a výši svého důchodu? Omyl! Sígři ve výslužbě vás přesvědčí o tom, že život může začínat po šedesátce. Tým deseti herců – seniorů, kteří chytli takzvanou třetí mízu, si umí dělat legraci nejen ze sebe, ale zvládne „doběhnout“ se ctí i své okolí. A jejich fóry shodí televizního diváka z gauče.
 

FOTO:  Archiv TV Nova

„Původně belgický formát Benidorm Bastards je unikátní kombinací prvků skryté kamery a skečového pořadu. Odehrává se však v reálném životě, ne ve studiu, s reálnými lidmi, ne s herci,“ říká producent a scenárista Michal Wondreys.
 
FOTO:  Archiv TV Nova

Sígři svým věkem sice spadají do kategorie „důchodce“, duchem ale zůstali mladí, odhazují předsudky a zábrany, a přitom dokáží nastavit zrcadlo konzervatismu mladší generace. Poté, co uvidíte Sígry v akci, uvědomíte si, že přesně takoví byste chtěli být, až zestárnete…
 

FOTO:  Archiv TV Nova

Eva Holubová, která bude celým pořadem provázet, není moderátorkou, ale především Sígrem v záloze. Populární česká herečka a držitelka mnoha významných ocenění se stala nepostradatelnou, organickou součástí party, jednou z nich. Tak jako tým Sígrů vymýšlel neuvěřitelné zápletky a scénky, stejně tak pracovala s týmem i Eva Holubová. A proto získala čestné ocenění – Sígr v záloze. Také díky jejímu velkému přispění uvidí televizní diváci více než šest stovek neuvěřitelných scének, které rozhýbaly české ulice.
 

FOTO:  Archiv TV Nova

Sígři v číslech:
• Natočeno bylo 640 scének.
• V pořadu se vystřídalo přes 600 kostýmů
a rekvizit.
• Celkem bylo nachytáno více než 3800 osob.
• V celé sérii bylo použito na 1000 hudebních
hitů.
• Věkový součet (v omezeném počtu) Sígrů vysoko přesahuje 500 let.
• Kdyby se natáčelo na filmový pásek, pravděpodobně bychom obtočili zeměkouli.
• Pozn.: Při natáčení nebylo zabito žádné
zvíře, a to včetně lidského pokolení.

FOTO:  Archiv TV Nova
 

Na Sígry se můžete těšit od 27. června na Nově.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články