Dallas: Podívejte se na nové tváře kultovního seriálu

Dallas: Podívejte se na nové tváře kultovního seriálu
Zdroj: Archiv TV Nova

Kromě známých hereckých legend se v nové řadě seriálu Dallas objeví i nová nastupující generace naftařské rodiny, jejíž členové budou pokračovat ve vzájemném boji. Podívejte se, o jaké posily se seriál rozroste.

FOTO:  Archiv TV Nova

Postava Džejárova syna Johna je důkaz toho, že jablko nepadá daleko od stromu. Také on si jde totiž za svým cílem a intriky a nekalé jednání mu rozhodně nejsou cizí. Syna největšího záporáka seriálu a jeho manželky Sue Ellen ztvárnil herec a zpěvák Josh Henderson. Jedenatřicetiletý krasavec původem z Texasu se proslavil mimo jiné i tím, že randil s blonďatou dědičkou hotelového impéria Paris Hilton.

 

FOTO:  Archiv TV Nova


Další z nováčků v Dallasu je postava Christophera – adoptivního syna Bobbyho a Pamely. Ani vztahy mezi členy nové generace klanu Ewingů však nebudou ideální, a tak stejně jako v případě jejich otců, nebude ani vztah mezi Johnem a Jessem typicky sourozenecký. Roli Bobbyho adoptivního syna získal herec s podmanivým pohledem Jesse Metcalfe, který se dříve živil jako model. Zajímavostí je, že se herec původně účastnil konkurzu na postavu Džejárova syna Johna Rosse.

Dallas: Jak šel čas se Sue Ellen
Nové díly Dallasu: Bobby bude bojovat o život!
Dallas se vrací: Připomeňte si, jak Sue Ellen nachytala J.R. při nevěře

FOTO:  Archiv TV Nova

A v seriálu nemůžou samozřejmě chybět ani krásné ženy! Jednou z nich je Christopherova snoubenka Rebecca Sutter, kterou hraje Julie Gonzalo, krásná blondýna, která se narodila v Bueno Aires. Svou kariéru začala coby modelka, poté ale vystudovala herectví a přesunula se do Los Angeles.


FOTO:  Archiv TV Nova

Krásná partnerka samozřejmě nemůže chybět ani po boku zákeřného Johna Rosse. Elena Ramos v podání Jordany Brewster tuto roli splňuje na jedničku. Tuto herečku s brazilsko-americkými kořeny proslavila především role ve filmu Rychle a zběsile.
 

FOTO:  Archiv TV Nova

Krásnou Pamelu po Bobbyho boku vystřídala neméně půvabná herečka Brenda Strong alias Anne Ewing – v pořadí již třetí Bobbyho manželka.


Nezapomeňte – na nové díly Dallasu se můžete těšit již od čtvrtka 3. ledna na TV Nova.


 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady