SuperStar: Známe moderátory! Novou dvojící je Zorka Kepková a Roman Juraško!

SuperStar: Známe moderátory! Novou dvojící je Zorka Kepková a Roman Juraško!

Nejúspěšnější hudební show SuperStar, kterou brzy uvede TV Nova a TV Markíza, už má kompletní porotu a moderátorský tým, a nová éra tak může opravdu začít. O osudech talentovaných zpěvaček a zpěváků bude rozhodovat trojice porotců Ewa Farna, Ondřej Soukup a Pavol Habera. Už od castingových kol budou televizní diváky provázet pořadem dva obrovské moderátorské talenty a vycházející hvězdy Zorka Kepková a Roman Juraško.

„Zorku dosud znali televizní diváci z pořadu Snídaně s Novou a z rádia Evropa 2. Romana především ze slovenského Telerána na Markíze. Rozhodli jsme se tentokrát vsadit na nové tváře, které budou mít prostor ukázat své schopnosti právě v této inovované velké show,“ řekl režisér a kreativní producent projektu Pepe Majeský.

Podívejte se na krásnou moderátorku Zoru Kepkovou:

GalerieČtěte také:
SuperStar: Porota je komplet! Do křesel usednou Farna, Soukup a Habera!
Noví moderátoři SuperStar promluvili! Co je čeká a nemine
Mareš skončil! SuperStar bude moderovat krásná Kepková!

Nepropásněte svou šanci!

Zpěváci a zpěvačky, kteří chtějí odstartovat svou hudební kariéru, mají poslední možnost přihlásit se do castingových kol. Už v sobotu 1. prosince totiž proběhne casting v Bratislavě a 15. a 16. prosince se pěvecké talenty mohou předvést v Praze. Stačí vyplnit přihlášku na www.superstar2013.tv.

Staňte se fanoušky ca Facebooku

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady