• TV Nova
  • Užijte si pořady TV Nova v iPhonu či iPadu díky aplikaci VOYO!

Užijte si pořady TV Nova v iPhonu či iPadu díky aplikaci VOYO!

Užijte si pořady TV Nova v iPhonu či iPadu díky aplikaci VOYO!
Zdroj: Oficiální zdroj

Přinášíme vám skvělou aplikaci, která spojuje videoportál Voyo.cz s „hračkami“ od Applu.

Aplikace VOYO přináší oblíbené pořady TV Nova na váš iPhone či iPad. Ke stažení je zdarma. Okamžitě po jejím stažení a instalaci můžete sledovat poslední tři nejnovější, tři nejsledovanější a tři právě přehrávaná videa.

Pořady se k vám dostanou bezprostředně po odvysílání v televizi. Díky tomu můžete mít čerstvé zprávy i nejnovější epizody seriálů a zábavních show vždy po ruce!

Pro běh aplikace je zapotřebí kvalitní připojení k internetu, nejlépe pomocí 3G, Edge nebo Wi-Fi. Podle aktuální rychlosti připojení pak váš přístroj sám automaticky navolí kvalitu přehrávaného videa.


Předplaťte si celý archiv Voyo.cz!

Cena předplatného je pouze €2.99 a jde si ho zakoupit pomocí platební metody App Store. Předplatné nezahrnuje platbu za připojení k internetu. Pro platbu zvolte (prostřední) záložku „Předplatné“. K dispozici dostanete veškerý volně přístupný videoobsah portálu Voyo.cz za posledních 30 dní a kompletní seriály Okresní přebor, Dokonalý svět a Kriminálka Anděl.

Zakoupené předplatné je po 30 dnech automaticky obnoveno. Pokud si jej přejete zrušit, postupujte dle návodu zde (Turning off auto-renewing subscriptions).
 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady