TV Nova bodovala na udílení Cen Františka Filipovského

TV Nova bodovala na udílení Cen Františka Filipovského

Televize Nova letos bodovala v 16. ročníku udílení Cen Františka Filipovského za nejlepší tvůrčí a herecké výkony v dabingu, které se každoročně koná v Přelouči. Nejlepší dabérkou se stala herečka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Zlata Adamovská, cenu diváků za práci na seriálu Mentalista, který Nova právě vysílá, získal herec Jan Vondráček.

Zlata Adamovská, jedna z nejoblíbenějších hereček seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, který je současně nejsledovanějším seriálem u nás, byla na letošním 16. ročníku udělování Cen Františka Filipovského za nejlepší tvůrčí a herecké výkony v dabingu vyhlášena nejlepší dabérkou uplynulého roku. Cenu Františka Filipovského za nejlepší herecký výkon v dabingu získala za hlasové ztvárnění sestry Belauvierové (roli hrála Meryl Streepová) v americkém filmu Pochyby.

Držitelem ceny diváků, jež byla letos udělena poprvé a o níž rozhodli diváci na internetu, se stal Jan Vondráček za dabing titulní postavy Patricka Janea ze seriálu Mentalista. Jeho druhou řadu mohou nyní diváci v premiéře sledovat každé pondělí večer na TV Nova.

Televize Nova bodovala i v loňském 15. ročníku udílení Cen Františka Filipovského, v němž cenu za nejlepší ženský herecký výkon v dabingu si odnesla Tereza Bebarová ze seriálu Ulice za roli Laury ve filmu V odborné péči.

Sdílet

Nejnovější videa

Články