Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Herní řády

HERNÍ ŘÁD soutěže pořadu Rady ptáka Loskutáka o trávníkové hnojivo EXPERT Podzim Plus 10kg »

1. Vyhlašovatelem soutěže o trávníkové hnojivo EXPERT Podzim Plus 10kg (dále jen „Soutěž“) je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD soutěže pořadu Rady ptáka Loskutáka o vysavač oken Windomatic značky Vileda »

1. Vyhlašovatelem soutěže o vysavač oken Windomatic (dále jen „Soutěž“) je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD soutěží vyhlašovaných v pořadu Tescoma s chutí »

1. Tento herní řád upravuje způsobem pravidla soutěží o věcné ceny (dále jen „Soutěže“ nebo jednotlivě „Soutěž“) vyhlašovaných společností TV Nova ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže portálu Nova.cz o deskové hry Tvoje tvář má známý hlas »

1. Vyhlašovatelem soutěže o deskové hry Tvoje tvář má známý hlas (dále jen „Soutěž“) je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD SMS soutěží pro diváky pořadu „Co na to Češi“ »

I. Pořadatel soutěží a technické zabezpečení soutěží Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže portálu Nova.cz o kuchařku „Vaříme s Láďou Hruškou“ »

1. Vyhlašovatelem soutěže o pět (5) kuchařek „Vaříme s Láďou Hruškou“ (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže portálu cinema.cz o filmové balíčky »

1. Vyhlašovatelem soutěže o tři (3) filmové balíčky (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD letní soutěže portálu Nova.cz »

1. Vyhlašovatelem letní soutěže portálu Nova.cz (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže portálu cinema.cz o filmové balíčky »

1. Vyhlašovatelem soutěže o pět (5) filmových balíčků (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže NOVA.cz o 3l láhev Tuzemáku »

1. Vyhlašovatelem soutěže o láhev Tuzemáku (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže NOVA.cz o vstupenky na koncert skladatele Ennia Morricone »

1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) vstupenek na koncert skladatele Ennia Morricone (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže CINEMA.cz o vstupenky na Ladies night konané ve vybraných kinech sítě Cinema City »

1. Vyhlašovatelem soutěže o dvanáct (12) vstupenek pro dvě (2) osoby na Ladies night, která se koná ve vybraných kinech Cinema City, a to dne 17.12. ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD soutěží portálu NOVA.cz o PR předměty TV NOVA »

1. Vyhlašovatelem soutěže o PR předměty TV NOVA vyhlašovaných na internetových stránkách http://www.nova.cz (dále jen „Soutěž“), je společnost CET 21 ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže NOVA.cz o vstupenky na koncert zpěváka Bruno Marse »

1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) vstupenek na koncert zpěváka Bruno Marse (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže CINEMA.cz o vstupenky na Ladies night konané ve vybraných kinech sítě Cinema City »

1. Vyhlašovatelem soutěže o patnáct (15) vstupenek pro dvě (2) osoby na Ladies night, která se koná ve vybraných kinech Cinema City, a to 22.10.2013 ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o vstupenky na předpremiéru filmu Gravitace v kině IMAX Flora »

1. Vyhlašovatelem soutěže o třicet (30) volných vstupenek do kina pro dvě (2) osoby (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Nova.cz o balíčky inspirované filmem Šmoulové »

1. Vyhlašovatelem soutěže o patnáct (15) balíčků suvenýrů a lístků do kina na film Šmoulové (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o volné vstupenky do kin v síti Cinema City »

1. Vyhlašovatelem soutěže o dvacet (20) volných vstupenek pro dvě (2) osoby (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o vstupenky do kina na film Iron Man 3 a dárkové balíčky k filmu »

1. Vyhlašovatelem soutěže o vstupenky do kina v síti CineStar na film Iron Man 3 a dárkové balíčky k filmu Iron Man 3 (dále jen „Soutěž“) je ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o vstupenky do kina na film Zlomené město a DVD s filmem Kontraband »

1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) vstupenek do kina na film Zlomené město a pět (5) DVD s filmem Kontraband (dále jen „Soutěž“) je společnost ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o balíčky k trilogii Pán prstenů »

1. Vyhlašovatelem soutěže o balíčky k trilogii Pán prstenů (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD soutěže o celodenní pobyt ve vile SuperStar »

1. Vyhlašovatelem soutěže o celodenní pobyt ve vile SuperStar (dále jen „Soutěž“) je společnost Celý článek»