Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Moderátorka Zorka Hejdová platí za módního znalce. Co si ona sama myslí o oblékání mladých Češek? Jakožto člověka, který módu hodně řeší, ji jedna věc velmi mrzí!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO: Co si Zorka Hejdová myslí módním stylu mladých Češek? Jedna věc ji velmi mrzí!

Vložit video na:

aktualizováno 22.04.2018, 12:50 | 22.04.2018, 12:50 | PJ

Moderátorka Zorka Hejdová platí za módního znalce. Co si ona sama myslí o oblékání mladých Češek? Jakožto člověka, který módu hodně řeší, ji jedna věc velmi mrzí!

Hlavní myšlenkou nového internetového pořadu Street modelky je poukázat na to, že je každá dívka či žena krásná, jen je potřeba zvýraznit jejích předností. Tým profesionálů v čele s moderátorkou Zorkou Hejdovou v každé epizodě náhodně vybere v centru Prahy svou „kořist“ a během dvou hodin z ní udělá skutečnou modelku. A kolik členů má vůbec takový tým specialistů? „Rozhodně je tady vždycky vizážista, stylista... Celkově kolem deseti lidí minimálně, většinou víc,“ prozradila moderátorka Zorka Hejdová.

Street modelky - soutěž
(Foto: TV Nova)

Zorka Hejdová platí za módního znalce, o čemž svědčí i její sociální sítě. Módu hodně řeší, a tak ji trochu mrzí, že na ulici potkává dívky, které jsou oblečené jako šedé myšky a nevyužívají naplno svůj potenciál. To chce svým pořadem změnit! Kromě skvělých rad a tipů pro krásů si s sebou navíc dívky ze svých proměn odnášejí mnoho hodnotných cen.


Nový pořad Street modelky sledujte každý čtvrtek na portálu Nova Plus. Celý první pak můžete zhlédnout ZDE. Zákulisí pořadu najdete na instagramu! Chcete vše vědět hned z první ruky? Tak jej nezapomeňte sledovat!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEUVĚŘITELNÉ: Tým profesionálů ze Street modelek změnil dívku k nepoznání v přímém přenosu! FOTO

VELKÝ RISK během natáčení nového online pořadu Street modelky: Nepochopíte, proč jel štáb načerno!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář