Neskutečné! Míša Tomešová z Ulice skáče a tančí s obřím břichem pár dní před porodem! VIDEO

Aktualizováno 17.8. 2018 17:50
Zdroj: Instagram

Herečka Míša Tomešové, kterou si diváci televize Nova pamatují coby Bětku z Ulice, by měla každým dnem porodit svého druhého potomka. Na divadelních zkouškách ale řádí, jako by ani žádné břicho neměla!

Herečka Míša Tomešová v únoru 2017 porodila svého prvního potomka Kristiána. Nedlouho poté oznámila další těhotenství! Pohlaví druhého potomka, který by měl přijít na svět každým dnem, zatím s partnerem neznají, chtějí se nechat překvapit.

19

GALERIE: Míša Tomešová

Zdroj: Instagram

Míša Tomešová - 1

Hodnocení:

Míša je momentálně v 40. týdnu těhotenství a cítí se skvěle. Po pódiu poskakuje, jako by snad ani těhotná nebyla. „Minule jsem odpočítávala dny a teď žiju přítomnem a musim říct, že to je pro mě mnohem lepší než čekat na to co přijde a zbytečně se stresovat. Vim, že to může být pro některé z vás extrém, ale já jsem prostě taková. Především bychom měly poslouchat svá těla, neomezovat se a dělat stále co nás baví i při těšení se na miminko! Tak já dělám to, co mě hned po mateřství naplňuje úplně nejvíc! Divadlo!“ napsala k videu, které umístila na sociální sítě.
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

POBAVTE SE: Takto se pózuje před fotografy! Uličnice VTIPNĚ radí

VELKÁ ANKETA: Které herečce Ulice to sekne v plavkách nejvíc? HLASUJTE!

 

Nova.cz