Beáta Kaňoková ze Zlaté labutě porodila a stala se dvojnásobnou maminkou, jelikož má z předchozího vztahu dceru Juditku. Herečka to oznámila na Instagramu.
Beáta Kaňoková oznámila radostnou zprávu. S partnerem Tomášem přivedli na svět krásné miminko.
„Ještě se k tomu asi rozepíšu, až bude víc času, ale chtěla bych jen říct, že porodit na Bulovce bylo to nejlepší rozhodnutí. Děkujeme za ten úžasný přístup a za snový porod,“ pochvalovala si oblíbená herečka porod na sociálních sítích.
„Doslova před pár dny přišel do našeho života náš malý T. Buď šťastný, buď zdráv a buď si jistý, že sis vybral dobře. Milujeme tě.“ Těmito slovy oznámila Beáta Kaňoková, že se stala podruhé maminkou. Zveřejnila také fotku miminka. Příspěvek najdete níže.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
O těhotenství Kaňoková informovala fanoušky v říjnu loňského roku, kdy zveřejnila fotku s těhotenským bříškem. Tehdy také v rozhovoru pro nova.cz herečka prozradila, jestli je z role dvojnásobné maminky nervózní. „Myslím, že u prvního miminka člověk neví, do čeho jde, takže si to idealizuje. Teď už vím, že to není vždycky jednoduché, že tam jsou těžké chvilky. A myslím, že na to budu víc připravená. Bude to o to jednodušší, že člověk ví, do čeho jde,“ řekla Kaňoková. Na celé video se podívejte v horní části článku.
Fanoušky Zlaté labutě, kde herečka ztvárňuje postavu Evy Duškové, zajímalo, jak to s ní bude v seriálu dál. „S Evou zatím s těhotenstvím nepočítáme. Bude se to asi vyvíjet tak, jak se to dá předpokládat. Eva to nebude mít jednoduché,“ popsala herečka v říjnu loňského roku. A před startem třetí řady divákům slíbila: „Eva se tam trochu rozGrubeří.“
Premiérové díly sledujte každý čtvrtek ve 21:40 na Nově. Epizody Zlaté labutě najdete už nyní na Voyo.