• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Romantická dovolená Besky s Vaculou: Pohádkové překvapení i dojemný vzkaz

Romantická dovolená Besky s Vaculou: Pohádkové překvapení i dojemný vzkaz

Adam Vacula hraje v seriálu Zlatá labuť Petra Kučeru, do kterého je zamilovaná Bára Veselá (Marta Dancingerová). Ve skutečnosti chodí s Veronikou Beskydiarovou, která je známá jako Besky. Vítězka show MasterChef Česko 2021 nedávno slavila narozeniny. A jedním z darů byl i výlet do pařížského Disneylandu, kam vyrazila spolu s Adamem Vaculou.

Léto Besky s Adamem Vaculou strávili cestami po Francii, kam se ještě jednou vydali na konci srpna. Tentokrát zamířili do Disneylandu.

Božský Adam Vacula

„Jedním slovem děkuji. Je čas vrátit se do normálního života,“ napsala Besky k příspěvku na Instagramu, ve kterém zveřejnila fotografie z Paříže. Je vidět, že si dárek pořádně užila. V komentářích jí ostatní ženy jen závidějí: „Ten Adam je prostě božský, co pro Vás dokáže zařídit! Vše nejlepší Besky.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BESKY (@besky.vero)

Dojemný vzkaz

Besky letos oslavila kulaté narozeniny. Při této příležitosti upekla dort, který zveřejnila na Instagramu spolu se vzkazem i pro partnera. „Mám 30! Tak dort na to. Děkuji za skvělé lidi okolo sebe, děkuji, že můžu budovat kariéru a mít práci, kterou miluji. Děkuji za zdraví, moji rodinu a Adama. A děkuji vám, všem, kteří tu jste, bez vás by to už prostě nebylo ono. Nikdy bych nevěřila, že do třicítky toho stihnu tolik, jsem vděčná a plná očekávání, co přinese další dekáda,“ napsala Besky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BESKY (@besky.vero)

Nová postava ve Zlaté labuti?

Ke startu nové sezony Zlaté labutě se uskutečnilo setkání s novináři v pražské kavárně Café Louvre, kam Adam Vacula dorazil s Besky. Oba si zahráli kulečník a také prozradili, jak je to s její rolí v seriálu Zlatá labuť. „Já jsem pro každou novou zkušenost v životě. Byla bych poctěná,“ přiznala Besky během rozhovoru, který si můžete pustit ve videu výše.

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizody najdete s předstihem na Voyo!

Související videa

Adam Vacula
Adam Vacula

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady