• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Rozluštili diváci Zlaté labutě záhadu? Valerie podle nich opustila Kristýnu z jednoho důvodu

Rozluštili diváci Zlaté labutě záhadu? Valerie podle nich opustila Kristýnu z jednoho důvodu

Valerie Horká pracuje ve Zlaté labuti jako vedoucí módního oddělení. Pod sebou má několik zaměstnanců, na které dohlíží. Jenže na Kristýnu dávala Valerie pozor až moc, až z toho měla Kristýna pocit, že se jedná o šikanu. Nakonec se ale dozvěděla, že je Valerie její maminka. A největší tajemství vedoucí bylo odhaleno. Divákům ale nedá spát, proč vlastně Valerie před lety Kristýnu opustila. Na co přišli?

Diváci pozorně sledují příběhy jednotlivých postav ve Zlaté labuti a všimli si, že otec Kristýny (Ema Businská) je docela cholerik. Věci řeší po svém a nenechá si do ničeho mluvit. A když někam přijde, zůstane po něm pěkná spoušť.

Špatné chování

Když se diváci dozvěděli, že Valerie (Hana Kunsjerová) je Kristýnina maminka, začali hned spekulovat o tom, proč od ní odešla. A společně dospěli k jednomu závěru. „Protože ji strašně mlátil a z jeho postavení Kristýnu určitě vysoudil on,“ napsala názor jedna z divaček. A přidaly se k ní další: „Byl to tyran.“ Dalším důvodem Valeriina odchodu bylo podle diváků i to, že si našla milence. Ale to některým k Valerii vůbec nesedělo.

Kristýnino těhotenství

Pravý důvod Valerie zatím neprozradila. Je tedy ve hvězdách, proč Kristýnu musela nechat být. Ale teď to vše chce napravit a být se svou dcerou, která řeší těhotenství. Kristýna čeká dítě s ředitelem Bouchnerem (Ladislav Hampl) a je z toho nešťastná. Stane se Valerie její oporou? A proč bude Kristýna riskovat svoje zdraví?

Sledujte premiérové díly Zlaté labutě každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizody najdete vždy s předstihem na Voyo!

​První sezóna seriálu Zlatá labuť má 21. dílů a poslední díl před prázdninami je naplánovaný na 22. června. Další informace o nové řadě seriálu Zlatá labuť se diváci dozví během léta.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady