• Pořady
  • Zlatá labuť
  • (Ne)povedené scény ze Zlaté labutě: Čím všechny odrovnala představitelka Kristýny?

(Ne)povedené scény ze Zlaté labutě: Čím všechny odrovnala představitelka Kristýny?

Ve Zlaté labuti se odehrávají romantické či radostné momenty, ale i dramatické chvíle. A i když se herci snaží, aby třeba vážnou scénu nepokazili, někdy se to prostě nepovede. Štáb například rozesmála Ema Businská, představitelka Kristýny, která si do scénáře přidala vlastní slovo. A hned bylo veselo.

Herci se snaží vždy scénáře naučit perfektně, ale přece jenom jsou to lidi, a tak se někdy stane, že se přeřeknou nebo zapomenou text. A podobná věc se při natáčení stala Businské.

Nevhodné slovo

Představitelka Kristýny vedla dialog s Hanou Kusnjerovou, která hraje Valerii Horkou. A v průběhu toho řekla slovo, které se pro 30. léta úplně nehodilo. „Super,“ pronesla Businská v reakci na dialog. Když si uvědomila, že je něco špatně, okamžitě se rozesmála a spolu s ní i další členové štábu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zlatá labuť (@zlatalabutserial)

Kristýnino tajemství

V seriálu se Kristýna potýká s problémy, které by mladá dívka řešit nechtěla. Když se spojila s ředitelem Bouchnerem (Ladislav Hampl), netušila, jaké následky to bude mít. A jak to může ovlivnit její budoucnost. Kristýna s ním otěhotněla. Do toho všeho zjistila, že její matka, kterou roky neviděla, je Valerie, její nadřízená v módním oddělení.

Na mladou Kristýnu je toho až až. A tak se bude muset vypořádat hned s několika věcmi, které ji trápí. Mezi to bude patřit i kolega Vojta (Vojtěch Vodochodský), který o Kristýnu usiluje. Jak to mezi nimi dopadne? A co Kristýna provede?

Sledujte seriál Zlatá labuť každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady