• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Rivalové ze Zlaté labutě na jedné fotce. Jaká neobvyklá trojice se dala dohromady?

Rivalové ze Zlaté labutě na jedné fotce. Jaká neobvyklá trojice se dala dohromady?

V seriálu Zlatá labuť hrdinové moc dobře ví, s kým by si neměli zahrávat. Například velitel Gestapa Gruber (Jaroslav Plesl) si chce podmanit Prahu, ale také Zlatou labuť. A ostatním je jasné, že to s ním nebudou mít jednoduché. V reálu však rivalita mezi herci není, a tak se na Instagramu Adama Vaculy, představitele Petra Kučery, objevila fotografie, na které je spolu s Pleslem a Ladislavem Hamplem, který hraje ředitele Bouchnera.

Přátelství mezi Kučerou, Gruberem a Bouchnerem by si asi žádný fanoušek Zlaté labutě neuměl představit. A Gruber s Bouchnerem ani nepatří mezi kladné postavy.

Rivalové

Bouchner znásilnil Martu a ublížil také Kristýně. Petr o tom sice neví, ale i tak bere Bouchnera jako svého podřízeného. Na druhé straně jde Gestapo po Báře, která si krátkou dobu u nich pobyla kvůli Markovi Záhořovi (Jan Dolanský). Je tedy zřejmé, že by si Petr s Bouchnerem ani s Gruberem nezašel na přátelské posezení...

Trio

Na place je atmosféra mezi pány úplně jiná. Vacula zveřejnil na Instagramu fotografii, na které je s představiteli rivalů, Pleslem i Hamplem. Všichni tři se tam usmívají a vypadají jako staří přátelé. A všichni tři se také objeví v nové řadě seriálu Zlatá labuť, která se natáčí.

Adam Vacula
Adam Vacula, Jaroslav Plesl a Ladislav Hampl ze Zlaté labutě.  |  FOTO:  TV Nova

Druhá řada

A co postavy čeká ve druhé řadě? „Právě jsme začali natáčet novou sérii, na kterou se diváci mohou těšit po prázdninách. Příběhy Báry, Petra, Ireny, Aleny a všech ostatních postav budou pokračovat pod ještě větším tlakem nacistické okupace,“ prozrazuje producent seriálu Filip Bobiňski a k závěru letošní sezóny dodává: „Už v závěru této sezony začne citelně přituhovat. Nacističtí okupanti začínají více uplatňovat svou sílu na naše postavy. Vše vyvrcholí překvapením, kdy se diváci dozvědí, kdo převezme nadvládu nad naším obchodním domem.“

První sezóna seriálu Zlatá labuť má 21. dílů a poslední díl před prázdninami je naplánovaný na 22. června. Další informace o nové řadě seriálu Zlatá labuť se diváci dozví během léta.

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady