Ředitel Bouchner nezná meze. Jak by ho měla Zlatá labuť potrestat?

Kdo znásilnil klavíristku Martu (Kamila Trnková)? Pachatel už je známý. Jenže usvědčit ho není lehké. Pokusil se o to Lukáš Mašek (Robert Mikluš), ale bez úspěchu. Ředitel Bouchner (Ladislav Hampl), který je pachatelem, si je dobře vědom, že by se mu mohlo něco stát, a tak se pojistil.

Klavíristka Marta po znásilnění přišla o zrak, ale sluch jí velmi dobře slouží. Díky tomu poznala, že to byl právě ředitel Bouchner, kdo jí ublížil. Svěřila se s tím Maškovi, který to nechtěl jen tak nechat. Ale nakonec byl zahnán ředitelem do kouta. 

Napjatá situace

Bouchner pozorně sleduje své okolí. Na každého si sbírá informace, které by se mu mohly hodit. V tom mu pomáhala pracovnice módního oddělení Kristýna (Ema Businská). Donášela na kolegy a zavařila to nejen Aleně (Simona Lewandowská), která má poměr s Irenou, ale také Vojtovi (Vojtěch Vodochodský).

Bohužel i Kristýna naletěla Bouchnerovi, což pomalu vyjde najevo. Právě ona je z toho dost nešťastná. Hlavně to bude mít vliv i na její vztah s Vojtou, který se přiznal, že by s ní rád byl víc než jen kamarád. Ale nesetkal se s úspěchem. 

Zlatá labuť​

Co by se mělo stát dál podle vás? Dejte nám vědět na našich sociálních sítích! A dívejte se na premiérové díly Zlaté labutě. Epizody najdete s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady