Zapomenutý chlapec ve Zlaté labuti: Co má společného s Bárou?

Bára (Marta Dancingerová) se stále snaží zpracovat informaci, kterou před nedávnem od Marka (Jan Dolanský) dostala. Ten jí totiž prozradil, že jejich společný syn, který měl zemřít při porodu, je stále naživu. A že dokonce ví, co se s ním stalo. Jenže další informace o něm podmínil tím, že Bára přinese ukradené šperky, které se zatím stále ukrývají ve Zlaté labuti. Podle Marka pak mohou konečně začít žít spokojený rodinný život i s jejich „ztraceným“ synem.

Bára o jeho slovech pochybuje, nejraději by se Markovi za takové útrapy pomstila. Jenže co když to tentokrát lež není a ona by skutečně mohla dostat zpátky své dítě? A co se stane, když se v Labuti znenadání objeví osamělý malý chlapec?

Velké dilema

Petr (Adam Vacula) ví, jak bolestné to pro Báru je, ale nemůže jí být oporou. Má totiž sám velké dilema. Ještě ani nebyl stanoven termín jeho svatby s Markétou (Bára Bočková), ale jejich první společné dítě je na cestě. Tedy alespoň podle slov Markéty. Petrovi to není příliš po chuti, že by jedna jediná noc změnila jeho život tak zásadním způsobem. Předpokládá, že je to jen další důmyslný plán Dietrichových, jak svatbu uspíšit. Jenže jistý si není. Co když s Markétou opravdu čeká dítě? 

Galerie

Zlatá labuť

Premiérový díl Zlaté labutě sledujte ve čtvrtek 6. dubna ve 20:20 na Nově. Epizodu najdete s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady