Adam Vacula ze Zlaté labutě promluvil o první lásce. Co dalšího na sebe herec prozradil?

V roli Petra Kučery ve Zlaté labuti okouzluje divačky Adam Vacula. A my jsme se ho rozhodli vyzpovídat v rubrice Vybal to! S hercem jsme prošli ateliéry, ve kterých se nachází módní oddělení. Co jste o něm dost možná nevěděli?

V seriálu Zlatá labuť hraje Adam Vacula prvorepublikového gentlemana, který vede obchodní dům Zlatá labuť. A protože rodina je na prvním místě, musí se oženit s Markétou, kterou mu rodina vybrala, především kvůli dobrému obchodu.

Adam Vacula

Kromě Zlaté labutě si herec zahrál ve filmech ze zahraniční produkce. Objevil se v seriálu Falcon a Winter Soldier nebo ve Freudovi. Při fyzické přípravě využil dovednosti v boxu, který mu pomáhá udržovat se ve formě.

Vacula je také vášnivý cestovatel, který rád prozkoumává různé kouty světa. A nezapomíná přitom ani na focení, kterému se věnuje. Letos v únoru měl v Divadle pod Palmovkou vernisáž, na které vystavoval fotografie zachycené během jeho angažmá v divadle.

Vybal to!

Nyní nás Vacula nechal nahlédnout do svého soukromí a odpověděl na otázky přímo na tělo. Co vše prozradil, si pusťte ve videu výše.

Sledujte příběh Petra Kučery v seriálu Zlatá labuť každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Všechny epizody najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady