Drzá Jindřiška z Pelíšků ve Zlaté labuti: Komu to zavaří milovnice maminčiných noků?

Herečka Kristýna Badinková Nováková se v seriálu Zlatá labuť ujala role Lucie Tiché, ženy, které ukradla identitu postava Báry Veselé. Podle příjmení by se dalo předpokládat, že Tichá bude klidná žena, která nebude dělat problémy. Je ale pravým opakem. A rozhodně dějem pořádně zamává.

Když se ve Zlaté labuti objevila pravá Lucie Tichá, zavařila to Báře Veselé (Marta Dancingerová). Ta se za ni od začátku vydávala, aby se ukryla před policií. Svá tajemství má ale i Tichá.

Lidské příběhy

„Moje postava se jmenuje Lucie Tichá. Nemůžu o jejím osudu prozrazovat moc, protože bych prozradila tajemství, se kterým je spjatá. Lucie mi je sympatická svojí odvahou. Dlouhou dobu jsem si přála točit dobový film nebo seriál, a když přišla nabídka na tento velkolepý projekt, neváhala jsem. Navíc moje role je velmi zajímavá, barevná, je tzv. co hrát. Věřím, že diváky seriál zaujme už jen proto, že se vymyká všemu, co se v televizní tvorbě nyní točí. Je to výpravný seriál plný lidských příběhů,“ prozradila herečka.

Sestřička Martina

Badinková Nováková se objevila i v dalších seriálech TV Nova. V Ordinaci v růžové zahradě ji diváci vídali v roli sestřičky Martiny, která ovlivnila život především Oskaru Všetečkovi v podání Martina Písaříka. Dále hrála ve Specialistech, v Kriminálce Anděl, v Případech mimořádné Marty nebo v Odznaku Vysočina.

Podívejte se na ukázku z Ordinace:

Pelíšky

Kdo by neznal film Pelíšky, ve kterém excelovalo hned několik hereckých hvězd. Mezi nimi byla i Kristýna Badinková Nováková, která ztvárnila postavu Jindřišky. A mezi její legendární scény patří ta o rozdílu mezi maminčiným knedlíkem a nokem. Rodiče Jindřišky ztvárnili ve filmu Jiří Kodet a Emília Vašáryová. Celý film si můžete pustit na Voyo!

Připomeňte si scénu s nokem ve videu:

​Jak to bude dál s Lucií Tichou, sledujte v seriálu Zlatá labuť každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady