Kdo vyhrál s pořadem Život ve hvězdách zajímavé ceny?

Kdo vyhrál s pořadem Život ve hvězdách zajímavé ceny?
Zdroj: TV Nova

V soutěži s pořadem Život ve hvězdách jste mohli vyhrát zajímavé ceny!

Pro starší 18 let jsme tu měli soutěž s e-shopem Růžový slon, kde na vás čekaly růžové Vánoce plné zajímavých dárků. Jeden z vás mohl vyhrát poukázku v hodnotě 5 000 Kč na nákup erotických hraček pro dospělé na e-shopu www.ruzovyslon.cz a jako bonus SLONÍ PÁROVOU HRU.

Výherce:

Tomáš Karvai – Rakovník

FOTO:  TV Nova

​Soutěžili jsme také o 3 balíčky kosmetiky Eucerin Anti-Pigment – řada zaměřená na pigmentové skvrny. Výhry do soutěže věnovala lékárna Dr. Max. Výherní balíček obsahuje 3 přípravky pro péči o pleť – duální sérum, denní krém s SPF 30 a rozjasňující sérum sjednocující tón pleti.

Výherci:

Blanka Kiršnerová – Liberec
Petra Hečková – Koclirov
Tereza Žáčková – Praha 

FOTO:  TV Nova

​Úkolem soutěžících bylo správně zodpovědět soutěžní otázku, která byla vyhlášena v pořadu Život ve hvězdách vysílaném na televizním programu Nova dne 1. 12. 2022 a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez.zivotvehvezdach@nova.cz nejpozději do patnácti minut od vyhlášení otázky v pořadu. V textu zprávy bylo třeba kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt, případně věk (bude-li se jednat o soutěž s omezením věku).

Přečtěte si celý herní řád soutěží.

Gratulujeme!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Život ve hvězdách

Články k pořadu Život ve hvězdách

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady