SLOVO GAY NEPOUŽIVÁM! Martin z Výměny prozradil, jak označuje homosexuály

Desetidenní soužití dvou mužů z premiérové epizody Výměny manželek se neobešlo bez problémů. Martin přítomnost Patrika nesnášel úplně dobře. Jak na natáčení vzpomíná a co prohlásil o homosexuálech?

Přehrát poslední díl

Nová epizoda pořadu Výměna manželek divákům ukázala, jak žijí partneři Patrik (22) a Kamil (35) v britském Birkenheadu, kteří domácnost sdílejí ještě s Kamilovou maminkou Danou. Na druhé straně se diváci seznámili s tradiční českou rodinou, kterou tvoří Tereza (30), Martin (39), Nela (11) a Emma (20 měsíců).

FOTO:  TV Nova

Martin měl od začátku strach, že se k němu domů na deset dní nastěhuje náhradní manžel a ne manželka, čehož se také nakonec dočkal. V rozhovoru prozradil, že se během deset dnů skutečně necítil dobře a spousta situací mu byla nepříjemná. „Napřed jsem si myslel, že to nedám, ale pak jsme si vysvětlili, jak se ke mně má chovat,“ svěřil se Martin. „Ale hodně jsem se s tím v sobě pral, bylo mi to opravdu nepříjemné. Bylo mi strašně nepříjemné, když jsme spolu museli někam jít,“ dodal ještě otevřeně.

FOTO:  TV Nova

Tereza na Výměnu vzpomíná pro změnu velmi pozitivně. „Pro mě to byla dobrá zkušenost. Jsme s druhou rodinou dodnes v kontaktu. Celkově bych to zhodnotila hodně dobře,“ řekla Tereza.

FOTO:  TV Nova

Kromě vzpomínek na svou účast v pořadu se Martin svěřil i se svým názorem a postojem k sexuálním menšinám. S čím zásadně nesouhlasí a jak na Patrika vzpomíná dcera Nela? Nato se podívejte ve videu!

Galerie

Výměna manželek: „Jsem homofob“ - 4 + 16 dalších fotografií
Výměna manželek: „Jsem homofob“ - 5 + 15 dalších fotografií

Na další díl se podívejte ZDE. Další epizodu pořadu Výměna manželek sledujte ve středu 5. září 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:




 
PJ
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

Ukázky z nových dílů po celé léto na nova.cz

Další pořady