
Na první pohled to vypadalo, že se Michaele i Denise podařilo s náhradními partnery ve Výměně sžít, a dokonce si všichni rozuměli. Zdání ovšem někdy klame a rodiny se od konce natáčení nestýkají. Michaela si dokonce druhou rodinu zablokovala. Proč?
Michaela už během natáčení naznačovala, že se vedle náhradního manžela necítila komfortně. Snažila se před ním stále schovávat. Dokonce si myslela, že ji sleduje přes kameru.To druhá rodina zásadně odmítá.
Michaela a Denisa mají naprosto odlišný životní styl. Rodina Michaely se věnuje profesionálně sportu, její manžel Zdeněk je Strongman. A proto náhradní manželku bral do fitness centra, ukázal jí i doplňky stravy, přestože jí aktivní životní styl nebyl blízký. A ona se prý proto cítila pod tlakem.
Dále jí také nebyla příjemná moderní domácnost, protože rodina disponuje kamerou. Michaela i zpětně tvrdí, že ji přes ni náhradní manžel sledoval. „Mě nenapadlo, že mě sleduje z práce přes ty kamery. Ale když jsem přišla domů, tak mi řekl, kolik cigaret jsem vykouřila. Což mě dorazilo. Tak jsem si říkala, jak to může vědět? A pak se přiznal, že tam má ty kamery a že on to vidí.“
Denisa se Zdeňkem zásadně odmítají, že by něco takového dělali. Nevidí k tomu jediný důvod a cítí se ze strany Michaely nepochopeni. „Já sem ji určitě nesledoval, ta kamera se na tuhle stranu nedá ani nahnout. Michala chodila kouřit tady ke krbu. Nebudu řešit, že jí počítám nějaké cigarety, to byl další vtip jenom.“
Denisa nerozumí tomu, proč si je druhá rodina zablokovala. Vždyť si během natáčení rozuměli. „Já jsem tam s nimi vycházela velice dobře. Fakt všechno super, a tak jsme si tam řekli i s holkami, i tím jeho synem a přítelkyní, že až přijedu domů, že se přidáme na sociálních sítích. Přijela jsem domů, a tak jsme si to všechno potvrdili a druhý den jsem byla zablokovaná. “
Premiérovou Výměnu manželek sledujte vždy ve středu od 20:20 na Nově.