Co děsí vzornou matku Ornellu Koktovou? Tuhle budoucnost pro dceru rozhodně nechce

Influencerka a podnikatelka Ornella Koktová se bojí o budoucnost svých dětí. Otevřeně proto kritizovala matky, které prahnou pouze po penězích.

Ve Výměně manželek se Ornella Koktová svěřila, že důvěrně zná pocit, když to má člověk s rodiči těžké. Proto se snaží jít svým dětem příkladem a chovat se k nim jinak, než to zažila ona sama. Nyní se vyjádřila k zakládání profilů na platformě OnlyFans, která nabízí placený lechtivý obsah. Obává se, aby se něčemu takovému nezačala v budoucnosti věnovat její dcera.

Ornella Koktová o budoucnosti dcery Lilianne

Ornella si jako vzorná máma nepřeje, aby se podobně lechtivým obsahem jednou prezentoval její potomek. „Chtěla bych tam vidět svoji dceru? NE!!! Moje sladká a nevinná holčička by se přece za pár šupů předplatného neukazovala kde jakému slizákovi za monitorem!!! Bože můj…jen ta představa!“ svěřila se na Facebooku.

Peníze nejsou všechno

„Peníze jsou krásná věc…ale nestojí jich mít o něco víc za každou cenu…,“ říká Ornella. Podle ní je snaha být tím nejlepším vzorem pro děti hodně náročné. „Je to šíleně úmorný, složitý a stojí to trilion sil. Nicméně věřím, že se tohle všechno vrátí na tisíckrát. A proto jsem hrdá na to, že mé děti svoji mámu neuvidí nebo se nedoslechnou…že byla na OF. Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze ‚na chleba‘…těch žen je tam z celého světa nespočet,“ uvádí Ornella. 

Ornella Koktová s rodinou
Ornella Koktová s rodinou  |  FOTO:  Instagram / Ornella Koktová

Koktovi chtějí mít tradiční rodinu

Podle Ornelly je důležité mít určité zásady: „Naše rodina je slušná, tradiční a ctí určité hodnoty. A na tohle jsem taky patřičně hrdá a budu si za tím stát…protože moje děti budou moci o svý mámě kdekoliv a kdykoliv říct. Moje máma je milující, hodně svá, tvrdě pracující, snaživá, plná snů a nadějí…ale rozhodně ne na prodej.“

Výměnu manželek sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady