Honza z Výměny si vystřelil z druhé rodiny. Naštvali se a zablokovali si ho

Honza a Katka si ve Výměně vyzkoušeli deset dní s jinou osobou. Ona dokonce dostala náhradní tatínky dva! A on? Ten si s Vendy taky užil své.

V reprízovaném 22. dílu 12. série si domácnosti vyměnily Katka a Vendy. Od Výměny už uplynulo několik let. Proto bylo na čase zjistit, jak se Katce a Honzovi aktuálně vede. „Máme prcka, druhé dítě nám vyrostlo. A ještě jsme se vzali," směje se Honza, když vypráví, jaké jsou u nich doma novinky.

​Změny po Výměně manželek

Manželé přiznávají, že na Výměnu moc často nevzpomínají, ale občas se tomu zpětně zasmějí. „Dcera to pouštěla předtím furt. Chtěla to sledovat každý den, každou hodinu, jinak se k tomu moc nevracíme," přiznává Honza. Katka si od Výměny slibovala, že začne být její partner více doma než v práci a že vše v domácnosti nebude jen na ní. Na to má ale i teď každý odlišný názor. Podle Katky se totiž od Výměny v tomhle směru nic nezměnilo. Honza si ale stojí za svým: „Změnilo, co kecáš, Vždyť jsem koupil vysavač, aby vysával sám," doráží na Katku Honza. Jak ale ona uznává, i díky Výměně pochopila, že je to zkrátka důležité, protože jinak by se nemohli mít tak dobře a hezky.

Nepochopený žert

V kontaktu s druhou rodinou nezůstali. „Oni mi jednou psali, tak jsem si z nich udělal srandu, že jsme dostali dvojnásobek a že už to dávno máme. On napsal, že ještě nic nemá na účtu a my jsme si z nich udělali srandu, že máme dvě stě tisíc, tak jestli vůbec něco třeba dostanou. A od té doby si nás zablokovali," popsal Honza jeho druhou stranou nepochopený pokus o vtip.

​Jak probíhalo natáčení Výměny manželek?

I ve Výměně občas s Vendy narážel na vzájemné nepochopení. Hlavu si z toho ale nedělá. Přiznává ale, že nervozita byla velká. „Kdyby se to točilo znovu, tak bych udělal asi všechno jinak, ale já se tomu teď jenom zpětně směju. Asi bych jinak reagoval a odpovídal. Byla to tréma před tou kamerou, co si budeme povídat," dodává Honza.

Všechny epizody Výměny manželek najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady