Žaneta z Výměny má dva týdny před porodem! Vendula si se synem vše vyříkala

Přihlásit se do Výměny manželek? To byl ze strany Žanety i Venduly hodně spontánní nápad. A nakonec si z Výměny manželek odnesly více, než čekaly.

Premiérová epizoda nás zavedla do Španělska, kde žije Žaneta se svým partnerem Vojtkem a synem Lucasem. Na deset dní si s ní svou domácnost vyměnila Vendula, která díky Výměně manželek poprvé letěla a viděla na vlastní oči moře.

Vladimír vs. Michal

Vendulu hodně trápila situace mezi syny a Vladimírem. Nejstarší potomek totiž nechtěl doma být a raději trávil většinu času u babičky. Jak se ale zdá, po Výměně se vše obrátilo k dobrému. „Teď je to s tím Michalem naprosto skvělé," prozrazuje Vladimír s tím, že už jsou oba starší synové doma častěji. 

Kde je pravda?

„Já si myslím, že tomu hodně pomohlo, že se Míša zklidnil. Hodně věcí si uvědomil, kde ta pravda je, kdo mu lže a kdo mu nelže. Dost si toho uvědomil, zklidnil se. A to udělalo hodně," popisuje Vendula, kterou usmíření neuvěřitelně těší. 

Už doma nemají Itálii

I u Žanety nastaly změny k lepšímu. Přiznala, že díky Výměně manželek konečně otevřela oči. Určitě se změnil přístup k mému příteli. Je fakt, že to bylo všechno samozřejmost. Ale od Výměny jsme se ani jednou nepohádali, předtím to byla u nás Itálie. Vycházím mu vstříc. Nejenomže já chci, ale už chápu, že i on něco chce," vysvětluje Žaneta, co jí po natáčení došlo.

Výměna manželek

To ale není jediná novinka, se kterou se Žaneta pochlubila. „Já teď mám dva týdny před porodem, protože jsem zjistila po Výměně manželek, že jsem byla těhotná, když jsme natáčeli. Čekám holčičku, takže budeme mít páreček. To je taková radost. Takže jsem si dovezla z Čech takový dáreček," směje se Žaneta.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 7. června od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady