Poprvé u moře, nepořádek i velké problémy v rodině. Jak Výměna zahýbe vztahy?

Temperamentní Žaneta se přestěhuje ze slunného Španělska do malého bytu v obci Líšťany. Na druhou stranu do města La Línea Gibraltar zamíří pořádkumilovná Vendula do rodiny, kde chybí řád. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek již ve středu 31. května ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

První účastnící Výměny manželek žijí ve Španělsku v menším městečku La Línea Gibraltar, které přímo sousedí s britským Gibraltarem. Tříčlenná rodina tam má pronajatý dům v české kolonii. Žanetě je 37 let a pracuje jako servírka. Její partner Vojtek (38) je polské národnosti a pracuje na Gibraltaru jako zedník. Spolu mají čtyřletého syna Lucase. Žaneta žije ve Španělsku osm let. Vojtka poznala po roce svého pobytu v hospodě, kde pracovala. Ten je se svou ženou spokojený, jen mu přijde trošku líná.

Čtyři děti

Druhá rodina žije v Plzeňském kraji ve vesnici Líšťany. Obývají obecní byt 2+kk. Vendule je 33 let a je na mateřské dovolené. Za muže má Slováka Vladimíra, kterému je 37 let a pracuje ve fabrice na výrobu plechovek. Spolu mají jedenáctiměsíční dceru Emičku a čtyřletého syna Vladimíra. Manželé jsou spolu šest let a „ano“ si řekli před rokem. Svůj vztah popisují jako idylický. Hádají se jen kvůli dětem. Žaneta má ještě dva syny z předchozího manželství: Václava (12) a Michala (14), kteří ale často přespávají u babiček. Do pořadu se přihlásili spíše ze srandy.

Velký náraz a uvědomění  

Vendula bude díky Výměně manželek poprvé v životě cestovat letadlem a dostane se tak poprvé do zahraničí. Okolí jejího nového domu ji ale nenadchne a stejně tak ani nová domácnost. Není tam uklizeno a nic nemá systém. Vendula by se nejraději hned vrátila do Česka. Dobře se necítí ani na přivítací party, kterou pro ni Vojtek připravil. Vendula se mezi mnoha novými lidmi necítí dobře a jen doufá, že ve velké společnosti nebude často. V novém domě hodně uklízí a chtěla by rodině dát nějaký řád, hlavně pak malému Lucasovi. Myslí si, že by měl chodit dříve spát. Líbí se jí ale, jaký mají Vojtek se synem vztah. Nejhezčí chvíle zažije, když s rodinou vyrazí na výlet na Gibraltar. Také si uvědomí, že by se svou rodinou chtěla více držet pohromadě.

Rozepře mezi Vladimírem a Michalem

Žaneta je v nové domácnosti překvapena počtem osob žijících v tak malém bytě, ale líbí se jí, jak je tam čisto. Prvně se zalekne malého miminka a celkového počtu dětí, ale brzy z ní nervozita opadne a novou rodinu vezme za svou. Žaneta také pronikne do rodinného problému. Nejstarší Michal se moc nesnese s Vladimírem, ale díky naléhání nové ženy v domácnosti si podají ruce na usmířenou. Žaneta se v nové rodině věnuje hodně malým dětem a dojde jí, že by měla víc pozornosti věnovat i vlastnímu synovi. Rozhodne se, že už nechce trávit tolik času s telefonem nebo před televizí, ale chce být aktivní s Lucasem.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 31. května od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady