Jarča už má nového partnera! Co všechno se po Výměně v životech manželek změnilo?

Výměna manželek tentokrát zabrousila do tématu peníze vs. láska. Zprvu idylická rodina žijící v luxusním domě s vířivkou, saunou i bazénem měla totiž mnohem víc k řešení co se týče citů a pocitů, které některým členům z rodiny chybí. Zato Jarča z druhé rodiny v tom měla jasno – raději by byla chudá, ale žila v lásce, než fungovat vedle sebe, ale v přepychu. I když to vypadalo, že jedna rodina má lásku a druhá peníze, po Výměně se ukázalo, že to tak úplně není...

Jarča by za Honzu ve Výměně manželek dala ruku do ohně. I po deseti společných letech mezi nimi prý byla čistá láska a nikdy by to nevyměnila za, z jejího pohledu, obchodní vztah Davida a Majky v druhé rodině. S Davidem si rozuměla, ale jen v určitých chvílích. Před kamerami se podle ní totiž začal přetvařovat. „Nedá se říct, že by mi tam něco vadilo, spíš šlo o to, že David tam hrál prostě show, nic víc. Jinak byl pak normální. Přišly kamery, tak nahodil masku a byl ke mně jiný, než když jsme byli sami. Před kamerami se choval jako bohatý a namyšlený,“ svěřila se Jarča.

Jarča a Honza

Po Výměně se toho ale hodně změnilo. Já už s Honzou nejsem. Asi k tomu ta Výměna z nějakých 50 % přispěla. Prostě jsme se rozhodli, řekli jsme si sami, že jsme ještě dost mladí na to, abychom si jeden nebo druhý něco vyčítali, takže jsme se rozešli,“ přiznala Jarča s tím, že už má nového přítele, který je povahově naprosto odlišný od Honzy a navíc jí se vším pomáhá.

Majka a David

Naopak Majka s Davidem se k žádným velkým změnám neuchýlili. „Jsme všichni spolu a spokojení,“ uvedla Majka. Možná si to po Výměně manželek vyříkali a uvedli si mezi sebou vše na pravou míru, jedno je ale jasné – Výměna otevřela oči oběma párům. Jedni se utvrdili, co v sobě navzájem mají, zatímco druzí se rozhodli, že vydat se každý jinou cestou bude pro všechny to nejlepší řešení. 

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 31. května od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady