Peníze, nebo láska? Premiérová Výměna manželek odhalí víc, než rodiny chtěly

Temperamentní Jarča se přestěhuje z bytu v osadě v Ralsku do velkého rodinného domu v Židlochovicích. Na druhou stranu zamíří zhýčkaná Majka do rodiny, kde žijí čtyři děti a babička. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek ve středu 24. května ve 20:20 na TV Nova nebo už teď na Voyo.

První účastnící Výměny manželek žijí v Ralsku v osadě Ploužnice, kde mají pronajatý byt 3+1. Jarce je 33 let a pracuje jako brusička. Honzovi je 42 let a pracuje jako živnostník. Manželé jsou čtrnáct let a spolu mají pět dětí: Marušku (7 let), Valerii (11 let), Dominika a Natašu (oba 14 let). Ještě mají nejstaršího syna, ale ten s nimi už nežije. A i když s nimi nebydlí, každý den u nich doma je i babička Jitka, Honzova maminka. Rodinu do pořadu přihlásila Jarča, protože se podle ní Honza doma moc nezapojuje a navíc se prý otáčí za ženskými. Jarča by si přála, aby jí Honza přestal dirigovat. Honza by si přál, aby Jarča nechodila do práce a starala se pouze o domácnost a o rodinu.

Majka a David

Druhá rodina žije v Židlochovicích na jižní Moravě v rozlehlém rodinném domě 6+1 s krytým bazénem. Majce je 34 let a je ženou v domácnosti. Davidovi je 45 let a podniká. Majčině synovi Markovi je 9 a rád hraje fotbal. Davidův syn Davídek rád maluje a je mu 10 let. Rodinu do Výměny manželek přihlásil David, protože celá rodina pořad pravidelně sleduje na Voyo a navíc by si chtěl zkusit postarat se o rodinu. Majka souhlasila, protože si říkala, že si to rodina zkusí, jaké je to bez ní. Chtěla by, aby všichni v rodině byli samostatnější. Partneři jsou spolu čtyři roky a společně vychovávají syny s předešlých vztahů. David má navíc ještě tři děti s různými maminkami a současný vztah se mu jeví jako ideální.

Je v tom vůbec láska?

Jarča se dostane do velkého, prostorného domu, kde je všechno krásně srovnáno. Je tam spousta věcí, které vidí poprvé. Jarča si také hned sedne jak s Davidem, tak s oběma kluky. Hned druhý den zjistí, že kluci jezdí na koloběžce bez helmy a chráničů, a tak se postará o to, aby se jim koupily. Jarče se zdá, že vztah Davida a Majky není založený na lásce, že se mají rádi, ale nemilují se. Přijde jí, že spolu žijí jak kamarádi. Nejvíc ji ale trápí, že malý Davídek se jí svěřil, že Majka mu nedává tolik lásky jako Markovi. Také si všimne velkých pavučin na stropech jejího nového domu, což překvapí Davida, který vlastní úklidové firmy.

Problémy s Honzou

Majka je nadšená, že v novém bytě je čisto a uklizeno. Byt jí přijde malinký, ale útulný. První, co ji zarazí je, když ji klika u dveří do koupelny zůstane v ruce. Pak také zjistí, že se bude starat o čtyři děti a v domácnosti s ní bude babička. Brzy však zjistí, že mohou být kamarádky, že babička není rušivým elementem. Líbí se jí, že děti jsou velmi samostatné a Honza na její prosbu spraví kliku a protékání vody z vany nebo umyvadla. Problémy nastanou, když Majka pozná, že Honza je náladový a nemají si spolu co říct. Mrzí ji, že Honza se ani nezeptá, jak se má, jak doma žije, jakého má partnera. Přijde jí nudný, líný a protivný.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 24. května od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady