Gábor nedovolí Renatě starat se o dceru! Čím rozbrečí Monika náhradního manžela?

Mladá influencerka Monika se přestěhuje z luxusně zařízeného bytu ve slovenské vesnici u hranic s Maďarském do českého Ralska do rodiny s pěti dětmi, třemi psy a papoušky. Druhým směrem, do obce Orechová Potôň zamíří dominantní Renata do domácnosti známého MMA zápasníka Gábora Borárose, který ve svém domě nesnese jiná než jeho pravidla. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek ve středu 10. března ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

První rodina žije na Slovensku kousek od hranic s Maďarskem ve vesnici Orechová Potôň. Influencerce a podnikatelce Monice je 28 let a s třicetiletým partnerem, známým MMA zápasníkem a účastníkem reality show Survivor Česko & Slovensko, Gáborem Borárosem má devíti měsíční dcerku Zorku. Partnerský pár tvoří již 10 let. V domácnosti s nimi žije i babička Maja. Výměnou manželek chtěli zjistit, jak Gábor dokáže žít s někým jiným, a nebo jak někdo další zvládne být s ním. Podle Moniky je Gábor zvyklý na kompletní servis v domácnosti.

Generál Renata

Druzí účastnící Výměny manželek mají pronajatý dům v Libereckém kraji poblíž Máchova jezera v obci Hradčany ve městě Ralsko. Čtyřicetiletá Renata má o dva roky staršího partnera Pavla, který pracuje jako skladník. Jsou manželé již osmnáct let a mají pět dětí: sedmnáctiletou Marii, patnáctiletého Petra, šestiletého Dominika, tříletého Davida a ročního Daniela. V domácnosti je Renata generálem, kterému se ze zásady neomlouvá. V nadsázce o sobě říká, že si je jistá, že má ve všem pravdu.

 Namyšlený Gábor?

Renata se díky Výměně manželek poprvé podívá na Slovensko a později dokonce i do Maďarska. Do nové rodiny se velmi těší, hlavně na děti. Brzy ale zjistí, že v rodině známého bojovníka je malá Zorka. K její smůle ale bude mít zakázáno se o ni starat nebo ji chovat. O nejmenšího člena rodiny se k nelibosti Renaty bude starat výhradně babička. Gábor Renatu několikrát rozesměje, ale přijde jí trochu namyšlený a do sebe zahleděný. Přijde jí, že dceři se málo věnuje a neumí se o sebe postarat, ani vařit nedokáže.

 Pavel v slzách

Monika v Ralsku bude prvně šokovaná sedmičlennou domácností. Ocení, že rodina se moc nedívá na televizi a její členové nejsou pořád na telefonu a naopak si hodně povídají. Podobně by ráda měla i doma s Gáborem. V novém domově jí ale vadí psi, kteří se pohybují i na jídelním stole a olizují zbytky jídla přímo z talířů, a papoušci. Líbí se jí, jak nejstarší dcera Maruška pomáhá s chodem domácnosti. Rozhodne se s ní vyrazit na nákupy a celé rodině nakoupí mnoho oblečení. To Pavla dožene k slzám.

Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 10. května od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady