Holky pod zámkem a Výměna manželek. Co mají společného?

Pohnuté osudy, intriky i nečekané zvraty – Holky pod zámkem i Výměna manželek vypráví příběhy obyčejných lidí, kteří se dostali do neobyčejných životných situací. Tyto dva projekty ale spojuje ještě něco! To neuhodnete!

Výměna manželek je populární televizní reality show, ve které se na 10 dní vymění manželky ve dvou rodinách. O konflikty, nečekané hádky i slzy zde není nouze, protože ne každý se dokáže přizpůsobit životu v jiné rodině. Mnohé páry také po této zkušenosti přehodnocují své vztahy – buď se rozejdou, nebo je to naopak ještě utvrdí v tom, že jsou si souzeni.

FOTO:  TV Nova

Dokumentární série Holky pod zámkem je trochu jiného rázu – nenajdeme zde rodinou pohodu. Děj tohoto pořadu se odehrává ve třech ženských věznicích – ve Světlé nad Sázavou, Opavě a Velkých Přílepech. Diváci se dozvědí, co ženy dostalo za mříže a co je čeká venku. Dokument popisuje nejen příběhy jednotlivých žen, ale líčí i nepsaná pravidla přežití ve vězení.

FOTO:  TV Nova

DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!

 

V obou dvou pořadech najdeme pohnuté osudy i nečekané příběhy. Mají ale společného mnohém víc! Oba tyto projekty režíroval Jiří Fedurco. Je naprosto jasné, že k oběma pořadům má hodně blízko a oba dva se mu doslova dostaly pod kůži. Co se tedy stane, když mu naše reportérka položí dotaz k jednomu z těchto projektu? Podívejte se na video!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Malý výběr a špatné jídlo? Všechno je jinak! Překvapí vás, co ženy ve vězení jedí!

NEBEZPEČNÉ NATÁČENÍ VE VĚZENÍ: Které oddělení bylo absolutně nejhorší? Režisér dokumentu promluvi

VIDEO: Trest za napadení dozorce? Tohle by nechtěl zažít nikdo. Trestankyně prý zavírají jako zvířata!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady