Angie o krušných chvilkách po Výměně: Co se stalo těsně po natáčení?

Do Výměny manželek zavítal slavný pár – influencerka Angie a Muž roku Pepa Kůrka. Na Angie čekala v druhé rodině pořádná zvířecí banda, ale také jedno velké překvapení, které jí navždy změnilo život...

Angie, partnerka Pepy Kůrky, který teď bojuje v reality show Survivor, ve Výměně zjistila, že je těhotná. A jak zpětně sama přiznává, nebylo to pro ni v tu chvíli vůbec jednoduché.

„Strašně mě mrzelo, že jsem to nemohla říct Pepovi, přátelům a rodině. Že to věděli dřív cizí lidi. Bylo tam pro mě těžké přemýšlet, jak na to bude Pepa reagovat, ani já jsem si nebyla jistá, jestli si chci malého nechat,“ přiznává influencerka. 

​​Oznámení těhotenství Pepovi

Angie předala obrázek z ultrazvuku Pepovi na konci Výměny mezi osmi očima. Jeho reakce ji ale dost překvapila. „Já si myslím, že z toho byl nervózní asi. Takový překvapený. Doma jsme se ještě pohádali. Ale druhý den říkal, že je to fakt skvělé a že je šťastný,“ směje se Angie.

Jména jako Želva Ninja

Slavný pár už má jasno v tom, jak se bude chlapeček jmenovat. Pepa totiž jméno vymyslel ještě předtím, než odletěl na ostrov. „Rafael se bude jmenovat. On i jeho babička do mě pořád hustili, ať je to Pepa, ale já říkala, že se omlouvám, ale to doopravdy ne. Takže jsem ráda, že vymyslel zrovna takové jméno. I když je to ze Želv Ninja, ale je to krásné jméno a jsem ráda, že jsme se konečně na nějakém shodli,“ vysvětluje Angie.

Co se stalo po Výměně?

Záběry po návratu domů, které mohou vždy diváci vidět v úplném závěru Výměny, natočili Angie a Pepa na telefon až několik týdnů po Výměně. Proč se za nimi nevydal štáb, jak tomu klasicky bývá, ale Angie neprozradila a mlžila. „Já nevím, jestli jsme zrovna neměli čas nebo tak. Já bych raději počkala na Pepu, jestli bude chtít říct, proč tam na to reagoval tak, jak reagoval, protože tam se něco stalo a já v tomhle úplně nechci úplně rozhodovat za něj. Takže by bylo lepší, kdyby na to potom odpověděl sám,“ uzavřela toto téma Angie. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady