Emotivní dohra Výměny manželek. Kdo koho poslal do psychiatrické poradny?

Výměna manželek znovu přinesla pohled do života dvou rodin, které žijí naprosto odlišným způsobem. Zatímco Bára si stěžovala, že si svého muže rozmazlila, díky druhé rodině zjistila, že má doma naprostý poklad a s „principálem“, jako je Míra, který má kolem sebe takový cirkus, by nikdy nechtěla mít nic společného. Kam by ho poslala?

Na Báru čekalo v druhé rodině pět dětí a tatínek velitel. Po Výměně přiznala, že se tam cítila hrozně. A to především ve chvílích, kdy celá rodina vyčkávala na příchod otce Míry. „On celé dny nebyl doma. A když přišel, tak jim řekl, ať jdou do pokoje. Víceméně s nimi toho času netrávil tak moc. A i přes to všechno mu lezly na nervy. Myslím si, že tam byl i strach ze strany těch dětí," popisuje Bára s tím, že nikdo nikdy nevěděl, s jakou náladou Míra přijde.

Zarážející okolnosti

V rodině byla ale i spousta dalších zvláštních věcí, které Bára nechápala. Nejenže měla zakázáno používat sušičku, ale tématem byl i mop. „Měli mop, který byl schovaný, protože museli vytírat hadrem po čtyřech dlažbu v kuchyni a v koupelně. Mopem se to podle něj dobře nevytře. Takže to bylo takové docela drsné, na podmínky, na které jsem zvyklá," přiznává Bára. 

Měl by si Míra zajít do psychiatrické poradny?

I když s dětmi vycházela poměrně dobře, především s nejstarší dcerou Nikčou, na Míru rozhodně nevzpomíná v dobrém. „Váhám mezi tím, jestli by se neměl vydat do psychologické nebo psychiatrické poradny. Protože si myslím, že není úplně normální. Je to takový principál a celé to všechno je jeho cirkus. Myslím si, že ta ženská je chudák, protože tak mi to prezentoval i můj Petr, že tady celou tu Výměnu skoro probrečela, všechno jí bylo tak vzácné," nebojí se říct Bára.

Zachovala se Jarka špatně?

Právě Nikolce vyčetla její matka Jarka, co Báře při pobytu říkala. A to pobouřilo nejednoho diváka. „Je fakt, že jsem se zachovala trošku špatně vůči dceři, že jsem ji při přivítání sprdla, ale vím, jak to je a nikomu to vyvracet nebudu," říká Jarka s tím, že si s dcerou Nikolkou říkají vše a navzájem o sobě všechno vědí. Ať to tedy v televizi vypadalo jakkoliv, ona ví, kde je pravda.

Děti se po Výměně uzavřely

Děti ale po jejím příjezdu příliš sdílné nebyly. „Já jsem přijela z Německa a nikdo mi nic nechtěl říct. Prostě se uzavřely a o té Výměně nechtěly vůbec mluvit. Já jsem se dozvěděla na Báru hodně věcí od sousedů a od lidí okolo. Nevím, jestli je to pravda...," vysvětluje Jarka a dodává, že stejně jako nikdo neví, jak přesně to probíhalo v Německu, ani ona nebude soudit to, co se dělo v Česku. A vůči Báře nemá žádnou zášť. I přes to všechno Výměna její rodině pomohla. Jarka s manželem změnili komunikaci, více se věnují dětem a přestěhovali se do většího domečku. „Ta Výměna nám otevřela oči ve všech směrech," dodává právě Jarka.

Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 1. února od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady