Katka z Výměny se po 16 letech stala hvězdou Svatby na první pohled! Jak vzpomíná na natáčení?

Kateřina Göblová je divákům známá především ze druhé řady show Svatba na první pohled. Nebyla to ale Katčina první zkušenost v reality show na Nově. Před 18 lety se s rodinou účastnila Výměny manželek.

Ve Svatbě na první pohled se Katka postavila před oltář s Davidem, kterého jí vybrali vztahoví experti. Nakonec to ale páru nevyšlo a účast ve svatebním experimentu předčasně ukončili.

Oku pozorného diváka pravděpodobně neuniklo, že Katka s sebou měla na svatbě i rodiče a sestru. Celou rodinu Göblů si fanoušci Výměny mohou pamatovat z první série, odvysílané v roce 2005. Jak Katka, tehdy jako malá devítiletá holčička, na natáčení Výměny manželek vzpomíná?

FOTO:  TV Nova

​​Výměna manželek, Svatba na první pohled i MasterChef!

„Do Výměny manželek přihlásil naši rodinu táta, který to bral jako obrovskou srandu. Naštěstí měla mamča to štěstí, že se dostala do příjemné rodiny zpěváka Karla Kahovce a k nám přijela náhradní mamka Petra Krajčinovič, tehdy moderátorka rádia, teď jedna z účastnic posledního MasterChefa,“ svěřila webu nova.cz Kateřina Göblová, kterou si můžete ve Výměně připomenout v úvodním videu.

FOTO:  TV Nova

Na co se nedá zapomenout?

Na natáčení celá rodina vzpomíná hezky. V jejich případě nedošlo k žádnému drama, na které jsou pravidelní diváci Výměny zvyklí. K pár úsměvným momentům ale přece jen došlo. „Nikdy nezapomenu na Petřino první uvařené jídlo, rajskou, která se moc nepovedla nebo naopak na výborný mozeček, který si taťka poručil,“ vzpomíná bývalá účastnice reality show.

​Ovlivnilo natáčení její rodinu nebo následný život? „Natáčení v naší rodině žádné zásadní změny nepřineslo. Rodiče jsou sice rozvedení, ale to proběhlo až několik let poté,“ dodává brunetka ze Svatby na první pohled.

Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu na Nově. Nebo s předstihem a bez reklam na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady