Beru to jako výzvu, chtěla jsem změnu: Jak Míša zvládne rodinu se třemi dětmi?

Dokáže Míša z Prahy zvládnout větší rodinu se třemi temperamentními dětmi, které kvůli covidu-19 nechodí do školy? A jak se Jana přizpůsobí náhradnímu italskému manželovi, který je zvyklý na kompletní servis od své ženy?

V dnešním díle Výměny manželek se seznámíme se dvěma rodinami. První z nich bydlí v Praze a tvoři ji Míša (28), Alessandro (31) a Dante (18 měsíců). Míša s Alessandrem tvoří pár už osm a půl roku. Do Výměny je uvrtala Míša. „Myslím si, že je to taková výzva. Jestli zvládneme být za prvé od sebe na tak dlouhý čas a za druhé, protože chci změnu, zkusit něco jiného.“ svěřila se Míša. Zároveň doufá, že si manžel uvědomí, jaký komfort doma má.

Druhá rodina žije na okraji Teplic. A kdo v rodinném domku bydlí – Jana (32), Jarda (45), Štěpánka (11), Nelinka (8) a Honzík (5). Jeden důvod jejich účasti v pořadu je, aby zjistili, jestli bez sebe dokážou navzájem být. A druhý, protože si děti z maminky dělají „dobrý den“. Tři děti totiž nejsou žádná sranda a ještě k tomu v covidové době.

​V jakém duchu bude Výměna probíhat? A změní se v rodinách něco? Dívejte se na další díl úspěšné reality show Výměna manželek ve středu 24. srpna od 20:20 na Nově.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady