Přetvářka, finanční problémy a lži: Jak si Nikola poradí v rodině, kde se utrácí za alkohol?

Vodka, slivovice nebo jak by řekla Petra: „Piju průhledný.“ Nad středeční Výměnou se bude vznášet alkoholový opar. Ustojí Nikola domácnost, kde jsou ve finanční nouzi? A zvládne Petra rodinu se dvěma malými holčičkami a náročným tatínkem?

V dalším reprízovaném díle Výměny manželek se můžete těšit na dvě úplně odlišné rodiny. Ta první se skládá z Nikoly (26), Vaška (33), Nikolky (6) a Emmy (4), kteří o peníze nemají nouzi a dcerám dopřávají. Nepřihlásili se ale jen tak! Může za to sázka manžela s kamarádem. Kamarád mi říká, ty bys to nedal. No, a ještě ten večer jsme se přihlásili, prozradil Vašek. Vždy by se dalo něco změnit a Nikola by si přála, aby tatínek nebyl takový bordelář a Vašek zase aby Nikola tolik neuklízela. Najdou kompromis?

A v jaké rodině panuje závislost na alkoholu? No přece v téhle – Petra (41), Filip (26) a Miloš (9). Ale není to všechno, sdílejí totiž byt s přáteli, kteří na nájem bytu podle Petry vůbec nepřispívají. Výměnou chtějí dokázat, že i páry s velkým věkovým rozdílem fungují. Jestli je to ale ten pravý důvod, to se brzy dozvíte.

Nikola se po příjezdu hned dozví, že se rodina potýká s finančními problémy. Ze začátku netuší, že je to kvůli alkoholu, a snaží se rodině pomoci nákupem z vlastní kapsy. Na druhé straně dělá její manžel Vašek v podstatě to stejné – Kupuje náhradní manželce cigarety. Ta slibuje, že mu to vrátí...

Kolik peněz Nikola v druhé rodině utratí? A s jakými nedostatky se rodina kvůli alkoholu potýká? To se dozvíte ve Výměně manželek už ve středu večer od 20:20 na TV Nova! Nebo se na celou 13. sérii podívejte na Voyo.

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady