Chce po ní sex a jede v drogách! Zvládne Nikola zkrotit náhradního manžela?

Žárlivost, fet a hádky. Středeční díl Výměny manželek bude jedno velké drama! Jak si Nikola poradí s velmi svérázným tatínkem, který vlastně neví, co chce? A dokáže se Tereza přizpůsobit životu na vesnici, se kterým nemá zkušenost?

V reprízované Výměně se diváci mohou těšit na Terezu (34), Honzu (27), Petra (7. třída), Elišku (6) a Nelinku (2). Do pořadu se přihlásili společně především kvůli finanční odměně. Na čem by ale chtěli zapracovat, je vzájemná důvěra. Jenže Honzova žárlivost dosáhne vrcholu ještě před samotným odjezdem Terezy. Chce s ní okamžitě ukončit vztah a odvolat natáčení. „Prostě jsem se dostala tak trošku psychicky na dno z toho,“ přiznává Tereza se slzami v očích. Druhý den už je ale po pohromě a Výměna tak může pokračovat dál.

Druhá rodina se do Výměny přihlásila ze srandy. Zkrátka jednoho dlouhého zimního večera neměli co dělat, a tak odeslali přihlašovací formulář. To ještě Nikola (28), Tomáš (29), Šimon (5) a Rebeka (2) netušili, s kým budou mít následujících deset dní tu čest. Jedno se ale musí nechat, Tomášovo přání, aby se Nikola dostala k člověku, který bude stejně tvrdohlavý a paličatý jako ona, se mu částečně vyplní.

Na bizarní situaci se tentokrát nebude čekat dlouho. Hned druhý den ráno totiž Nikola přizná, co se v noci odehrávalo. A je z toho pořádně v šoku. „To jsem ještě nezažila. On mě nenechal jít spát, já jsem šla spát až ve tři nebo o půl čtvrté ráno. Lezl mi do postele, jestli se s ním vychrápu,“ popisuje vyděšená náhradní manželka.

Jenže to není to jediné, co se stihlo během večera odehrát. Honza totiž vytváří jedno drama za druhým a neopomíjí do toho zapojit i děti. Po příjezdu Tereziny maminky se ovšem náhradní manželka dozví, že se k ní zatím dostaly jen samé lži. „Čekala jsem hodně, ale když to řeknu na plnou h*bu, že pojedu do feťácké rodiny, to jsem opravdu nečekala,“ konstatuje překvapená Nikola.

Co všechno se Nikola o druhé rodině dozví? A k jakým výhrůžkám a velkému překvapení dojde mezi osmi očima? Sledujte Výměnu manželek ve středu večer od 20:20 na TV Nova! Nebo se na celou 13. sérii podívejte na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady