Po Výměně se nám narodila vysněná holčička! Kdo se s Nikol po natáčení spojil?

Nikol a Andrej šli do Výměny kvůli tomu, aby si uvědomili pár věcí. Třeba to, že je lepší věnovat se tomu druhému a vážit si všeho, co pro vás dělá, než být pořád na telefonu. Díky Výměně se tak skutečně stalo a navíc se manželům splnilo ještě další velké přání. Nikol byla totiž v průběhu natáčení těhotná.

U Nikol doma se toho moc nezměnilo, tedy až na jeden přírůstek. „Jsme stále spolu. Jediné, co se změnilo, je to, že máme ještě dvouletou dceru. Během natáčení jsem byla ve třetím měsíci, takže jsme ani nevěděli, jestli čekám holčičku, nebo chlapečka,“ svěřila se Nikol.

Podle Nikol je Výměna skvělá zkušenost. I když si tehdy spíš myslela, že se ocitne v rodině, která bude žít na statku mezi krávami a prasaty. Ale nenapadlo ji, že se bude dohadovat s náhradním tatínkem Patrikem. Ten se k ní totiž nechoval vůbec pěkně. „Ze začátku to tak nebylo, prvních pět dní byl jako komediant. Bylo vidět, že když přišla kamera, chtěl být něco víc. Já jsem si z něj dělala spíš srandu. Nejdřív to zkoušel takhle, ale pak začal být zlý.“

Tím to ale celé neskočilo. Po natáčení se Nikol ozvala manželka z druhé rodiny. Nebyl to ale úplně odlehčený rozhovor. „Volala mi, že ji vyhodil z bytu, že nemá doklady, oblečení, nic. Na ten popud jsem jí poslala tisíc korun. Ať si koupí aspoň cigarety a flašku, aby se uklidnila. Říkala, že mi to druhý den vrátí a od té doby se neozvala,“ říká Nikol.

Konec Výměny byl tenkrát poměrně drsný. Andrejovi se nelíbilo, že si Patrik dovolil do Nikol strkat a celé to vygradovalo rvačkou. Na celou situaci se můžete podívat ve videu.

Článek navazuje na Výměnu manželek z 9. dílu 12. série. Všechny epizody tohoto pořadu si můžete připomenout na Voyo! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady